Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az érzelmi vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az érzelmi vagy a fizikai megcsalás rosszabb? Miért?

Figyelt kérdés
jún. 24. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%

Nincs olyan hogy érzelmi.

Ha vkire ráhajt, ranyomul mert áll a f.rka másra, még el se jut a d.gásig se meg érzelmekig se, már megcsalás.

jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő rossz, nincs szerintem rosszabb.


Képzeld el, hogy tőled hiányzik a szex és félrekúr, vagy hiányzik a törődés és amiatt


Egyedül ami a legrosszabb amikor érzelmileg/fizikai hűtlen.

jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem láttam még olyan pasit(max tinik vagy gyerekek), akiknél érzelem lenne előbb nem a szexuális vágy.
jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Párom szerint az érzelmi megcsalás rosszabb: mert ott már egyáltalán nem szereted a társad, és másra vágyik a szíved.


Ő személy szerint megbocsátaná a fizikai megcsalást, mert az lehet egy rossz döntés, és rossz lelkiállapotban elkövetett tett, egyszeri alkalom, botlás.


De ahol már érzelmileg a másik oldalon vagy... Ott már mindennek vége.

jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
(párom férfi, ez lemaradt)
jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

4 sztm van benne igazság.

Akkor rosszabb a megcsalás, ha árulás is van benn.

N

jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Én az érzelmi hűtlenségről tudok nyilatkozni. Nekem pokolian fájt, hogy én mint személy már nem vagyok elég a barátnőmnek, mert érzelmileg csalt meg, de csak azért, mert a pasi külföldi volt, de ha belföldi lett volna, simán dug vele, szóval én...nem tudom, szerintem a testi hűtlenséget totálisan nem tudnám elnézni, mert egy másik pasi farka járt volna benne, a testi hűtlenség a szememben megbocsáthatatlan, viszont az érzelmi meg pokolian fáj és nem tudja az ember azt mondani, hogy vége, mert hát testi kontakt nem volt, tehát az ember kicsit lebegteti a dolgot, próbálja saját magában lekicsinyíteni, de később robban a dolog. Egyik sem jó, de talán az érzelmi hűtlenség talán elviselhetőbb nekem...
jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
És mi az érzelmi megcsalás? Csak mert sokaknak minden, ami nem tetszik a másik viselkedésében.
jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindkettő rossz. Csak annyi, hogy mivel az egyiket éled át így nem tudod a másikat milyen. Ettől már tényleg csak az a rosszabb amikor mindkettő módon megcsal, sőt a legrosszabb amikor el is hagy az illető miatt.
jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

8!

Az érzelmi megcsalás amikor érzelmileg csal, de nincs testi kontaktus. Vagyis se csók, ölelés, orális szex és végül szex. Érzel a másik iránt valamit nem azért csalod meg a másikat mert nem kielégítő a szex valami miatt. Nem vonzalomról beszélünk hanem inkább fellángolásról vagy arról, hogy mással kompenzál a párod ahelyett, hogy neked szólna, hogy valami bibi van akár szakítana.

jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!