Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi vagy a fizikai megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi vagy a fizikai megcsalás rosszabb? Számotokra mit takar az érzelmi és mit a fizikai? Kifejtenétek? 22L

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A két dolog kéz a kézben jár. Úgy tartozik össze mint a tested és a lelked.
2015. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem mind a kettő nagyon rossz.

Érzelmi: más fiú tetszik neki, róla álmodik erotikus dolgokat, esetleg szerelmes is belé.

Fizikai: találkozgat az illetővel/randizik, flörtöl, csókolózik vele. A legrosszabb ha le is fekszik vele.

2015. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Lányokkal szemben az érzelmi, sokkal inkább tolerálják, ha a barátjuk részegen megdug valakit a szórakozóhelyen, se soha többé nem találkozik vele, ellentétben azzal, ha beleszeret másba.

Fiúknál ellenkezőleg, szerintem jobban kiakadnak, ha fizikailag csalja őket meg a barátnőjük.

Egyik sem etikus, nem azt mondom, de vannak megbocsájtható "bűnök".

2015. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A megcsalas, az megcsalas ... akarmilyen hulye jelleget is adunk neki.
2015. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Mindkettő szakító ok. Ez most kb olyan kérdés, hogy ki a rosszabb bácsi? Hitler, vagy Sztálin? Mindkettőnek a pokolban kell égnie :)
2015. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
3.: nem hiszem, hogy bármelyik lány tolerálná, hogy a barátja egy szórakozóhelyen megdug egy másik lányt, kicsit tévedésben vagy
2015. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
# 6, én pl. előbb dobnám azért, mert valaki másba szeretett bele, minthogy volt egy ilyen malőrje, de megbánta.
2015. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7.:én meg mindkét esetben dobnám.
2015. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos az érzelmi megcsalás rosszabb.

Persze engem a testi nem izgat. A barátnőmneknállandó elhajlási engedélye van.

44F

2015. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!