Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bele avatkoznátok egy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele avatkoznátok egy meg csalásba , ha tudnátok róla ?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó , tudja nincs rendben az hogy olyan pasival kezdett akinek sok éve barátnője van , de "szerelmes". Az a terve , hogy kivárja hátha az "úriember" szakít az asszonnyal. Sajnálom szegény asszonyt , és barátnőmet is hogy ilyen naív, és azt hiszi én csak rosszindulatú és negtív vagyok.
júl. 1. 07:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj egy szerelmes embernek akármit is mondassz te leszel a rossz mert nem örülsz a boldogságának hogy talált valakit. A rózsaszín ködtől úgy sem fog belátni semmit. Nekem nincs barátnőm de ha lenne és ezt csinálná én megmondanám neki hogy vagy befejezi ezt az egészet vagy rám ne számítson ebbe a helyzetbe. Nem fogom hallgatni a panaszát és nem fogom pátyolgatni ha a pasi a családdal van nem vele. A feleség oldalát nézve pedig igen örülnék neki ha valaki szólna mekkora patkány a férjem. Volt már ilyesmiben részem munkahelyen a párom csalt tudták egy páran és senki nem szólt csak mikor én buktattam le akkor már egyből szóba álltak velem hogy jah tényleg.....a nő akivel csalt pedig jópofizni próbált sokáig és neki állt feljebb ha lesz*rtam vagy elküldtem melegedni....
júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm csalta a párját egy másik férfival. A párjával már régóta távkapcsolatban voltak, és nem igazán volt rá esély, hogy egy helyen éljenek, de nem mentegetni akarom. Én ott a barátnőmet győzködtem, hogy vessen véget a kapcsolatának akkor, mert ez így nem jó. Szerencsére szakított is a párjával, és azóta az új férfival vannak együtt, jobban alakult így mindenkinek a helyzete. Elgondolkodtam anno rajta, hogy mit lehetne tenni még, de ez tűnt a legegyenesebbnek, hogy a barátnő lelkére beszéljek, meggyőzzem arról, hogy nem helyes, amit tesz.
júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!