Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bele avatkoznátok egy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele avatkoznátok egy meg csalásba , ha tudnátok róla ?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó , tudja nincs rendben az hogy olyan pasival kezdett akinek sok éve barátnője van , de "szerelmes". Az a terve , hogy kivárja hátha az "úriember" szakít az asszonnyal. Sajnálom szegény asszonyt , és barátnőmet is hogy ilyen naív, és azt hiszi én csak rosszindulatú és negtív vagyok.
tegnapelőtt 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne rá bizonyítékom, akkor szerintem igen. Ha én lennék a helyében, örülnék neki, hogy valaki lelkiismeretesen lebuktatja a félrekefélő pasimat.
tegnapelőtt 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd megtanulja a saját kárán. Annyit azért mondanék neki, hogy szar neki, ha ennyi ideje van várni egy jellemtelen faszra. Aztán téma lezárva.
tegnapelőtt 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Még te lennél a hibás.
tegnapelőtt 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Minden lehetőséget mérlegelnék. 31/F
tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak elmondanám neki, mit jelent foglalt pasival kezdeni. Bujkálás, egyedül töltött hétvégék, ünnepek, nyaralás, hiábavaló várakozás, féltékenység, átsírt éjszakák. Ha ennek ellenére folytatja, az ő dolga. Ha csalódik, ott leszek, hogy kisírja magát a vállamon.
tegnapelőtt 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minek jársz vele
tegnapelőtt 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"kivárja hátha az "úriember" szakít az asszonnyal"

Nem avatkoznék be, valószínűleg barátok se lennénk, mert nem akarom megvárni, hogy rámozduljon a páromra.

tegnapelőtt 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán még ebből is lehet valami.
tegnapelőtt 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem avatkoznék bele, max elmondanám a személyes véleményemet. A többi az ő dolga.
tegnapelőtt 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én barátaim magasabb értelmi színvonalat képviselnek.
tegnapelőtt 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!