Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért avatkoznak mások bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztiii 93 kérdése:

Miért avatkoznak mások bele a szerelmi életembe?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Miért van az, hogy ha valaki szingli, jelenleg most én már mások rögtön pasit akarnak nekem szerezni. Pl.mostani eset, egyik ismerős bejelenti, hogy szerzett nekem pasit, majd fog írni. Jól érzem magam most így, ahogy vagyok. Szerintem ha úgy fogom érezni magamat, hogy szeretnék egy kapcsolatot, akkor majd lépni fogok. Sokan nem értik meg, hogy nem vagyok az a tipus, akí vakon idegennel ismerkedjek csak úgy a facebookon.
2022. dec. 5. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Szólj nekik, hogy hagyják abba és kész.
2022. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert eddig még nem küldted el az illetőt mások által is jól hallható módon, NAGYON DURVÁN melegebb égtájakra.
2022. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Talán meg kellene neki mondani, hogy szerezzen magának, rólad meg szálljon le.
2022. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Nahát ez aztán tényleg probléma....Ráderőszakolják a pasit...:DDDDD
2022. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert szeretnek inkább mások életével foglalkozni.


Mondd meg egyenesen, hogy NEM KELL.


Én is így tettem, leállt.

2022. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom. Én sem szoktam másoknak až életébe bele avatkozni. Nem szeretem, ha sajnalnak az emberek. Pont olyan emberek teszik, akik közelebbről nem igazán ismernek.
2022. dec. 5. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!