Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan kértem számon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kértem számon a pasimat a hajszálak miatt?

Figyelt kérdés
Tele volt a ruhája vörös hajszálakkal és történetesen van egy vörös kolleganője aki egy gátlástalan utolsó mocskos r.banc ezt mindenki tudja róla és állandóan az én pasim körül legyeskedik. Tuti hogy volt valami köztük de persze ő tagadja. Akkor hogy került vörös hajszál pl a gatyájára?
jún. 29. 08:02
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
91%
Csak az ölébe ült a céges megbeszélésen, ne legyél màr ilyen míz!
jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakítsatok. Tedd helyre az önbizalmad, aztán legyen párkapcsolatod.
jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vörös hajam van, de múltkor volt egy hosszú fekete hajszál a nadrágomban. Fogalmam sincs, hogy került oda. 🤔

Ettől függetlenül, naívnak sem kell lenni. Nálunk is közkedveltek valamiért a párkapcsolatban lévő férfiak. Sajnos a számonkéréssel az ember nem megy sokra. Ha valaki képes lenne megcsalni, akkor hazudni is. Máshogy kell utánajárnod.

jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl úgy, hogy hullik a haja (mint mindenkinek)? A vörös haj meg elég látványos, könnyű észrevenni ha odahullik valahova egy egy szál 🤷🏼‍♀️. Szerintem az én hajamból is van itt ott az irodában is, főleg nyáron amikor sokat "piszkálom" (felkötöm, igazítom, hogy ne a nyakamba lógjon). Itthon is mindig találok hajszálakat, a leglehetetlenebb helyeken is.
jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem jogos.
jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha ő nem àllítja le a kis Vörös Démont, hanem adja alà a lovat, akkor sokra nem mész vele...
jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Szétcsaltak...
jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tele volt a ruhája vörös hajszálakkal."

Nem tudjuk, hogy a "ruhája" melyik része volt tele vörös hajszálakkal, a nadrágja, vagy a zakója, vagy a fehér inge?

Ha az említett nő pályázik a pasira, akár az is lehet, hogy szándékosan hullajtotta rá, hogy neked otthon feltűnjön.

Azt sem tudjuk, hogy a "tele volt" nálad mit jelent, egy hajszál, vagy sok hajszál, ha sok, akkor a nőnek csomókban hullik a haja?

Sztatikus elektromosság révén ráragadhat sok hajszál, ha valahol, ahol ült, feltűnően sok hajszál volt, akkor egyszerűen rá ragadt a nadrágjára.

jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Rommá csaltak, szivem.
jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!