Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Talaltam egy voros hajszalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talaltam egy voros hajszalat az erkelyen?

Figyelt kérdés
Az erkelyen a dohanyzoasztalkankon. A paromnak rovid szoke haja van, nekem meg hosszu szokesbarna…🥲 Ez meg ilyen voroses, inkabb festett sotetvoros/pirosas arnyalat. A hatodik emeletre gondolom nem a szel fujja fel.
2022. jan. 13. 09:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Ennyiből mi hetente vállnánk el, mert állandóan van rajtam női hajszál.

Bárhonnan odakerülhetet, nem kell azonnal erre gondolni.

2022. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
"A hatodik emeletre gondolom nem a szel fujja fel." Ó dehogynem, simán. De simán odatapadhatott bármelyikőtök ruhájára is random az utcán és ti vittétek fel oda. Elég komoly baj, ha valaki egy hajszálról egyből megcsalásra asszociál.
2022. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem ismerek jelenleg piros haju lanyokat, a parom meg itthon van szabin harom hete, en dolgozom mar a heten delutan, este 11-re erek haza. Persze barhonnan idekerulhet, de az erkelyre altalaban az itthoni ruhaimban jarunk ki, hazaerunk atoltozunk, nem az utcai kabatomban jovok ki hidegben sem, hanem kontos + pokroc ugyhogy nem tudom, hogy kerult pont az erkelyre egy idegen haj.
2022. jan. 13. 09:53
 4/20 A kérdező kommentje:
Egyebkent egy darab hajszal miatt nem fogom szamon kerni a paromat, ha megcsalna elobb-utobb akadna mas jel is ugyis, csak azert ezen most meglepodtem, nem ertem.
2022. jan. 13. 09:55
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te már eldöntötted, hogy mit akarsz hinni, mondhat bárki bármit.
2022. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Egyelőre nem gondold tovább. Az a hajszál bárhogyan odakerülhetett.

Ffi.

2022. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Egy darab hajszálról beszélünk... az égvilágon semmit nem jelent, nem kell túlagyalni. Nőként mondom, hogy ez elég nevetséges vád.
2022. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Hívd Columbot, őt utánajár!
2022. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Azt pedig még a szél is fujhatta nyugodtan oda😀De azért figyelmes lennék ezután, ha máshol is találnál, ágy vagy fürdő.
2022. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

Én is gyanakodnék a helyedben, szerintem ez normális dolog, pláne hogy nem ruhán volt, meg amekkora szél fúj, pláne a hatodikon, csoda, hogy ott maradt.


Másrészt én a saját bugyimban is megtalálom néha a gyerekem hajszálát, egyszer meg olyat, amit nem is tudtam azonosítani, mert fekete volt és göndör. Nincs ilyen ismerősöm, jó 30 centis volt a hajszál, csak néztem nagyokat. Plusz nekem vörös hajam van, és hosszú, tömegközlekedésen tapad mindenkire, hazavinni hazaviheti. Erkély szerintem érdekes..


Én tuti körülnéznék, gyanakodnék és beállítanék random valami miatt.

2022. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!