Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Talaltam egy voros hajszalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talaltam egy voros hajszalat az erkelyen?

Figyelt kérdés
Az erkelyen a dohanyzoasztalkankon. A paromnak rovid szoke haja van, nekem meg hosszu szokesbarna…🥲 Ez meg ilyen voroses, inkabb festett sotetvoros/pirosas arnyalat. A hatodik emeletre gondolom nem a szel fujja fel.
2022. jan. 13. 09:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
A szél nem csak felfelé, hanem lefelé is tud fújni, ne is beszéljünk a gravitációról. Féltékeny vagy? Az baj. Van rá okod?
2022. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
10 Az aztán a betonbiztos logika, amikor a bugyiban talált hajszál nem gyanús, de az erkélyen talált igen :D Nevetséges vagy, a kérdezővel együtt.
2022. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%
A saját bugyimban volt! Hogy lenne gyanús?:)
2022. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Csak mondom, hogy pókokat is találnak olyan magasságokban, ahol a repülők közlekednek (és nem a gépen belül). Szóval egy hajszálnak felkerülni a hatodikra, nem kihívás.

Nyilván ha van más jel is, akkor másabb a leányzó fekvése, de egyébként full indokolatlan bármire is következtetni ennyiből.

2022. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Én az exem ágya alatt találtam hosszú, vörös hajszálat, nem egyet, legalább négyet 😀 Na az gáz volt, de egy erkélyen ... ne már!
2022. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Miattam majdnem válltak a kollégám a feleségével. Extrém hajhullatós vagyok, és amikor a férfi kolléga folyamat hazavitte a hosszú szőke hajszállaim, kb akkor telt be a pohár, amikor még az alsógatyáján is az csüngött (állítólag).
2022. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a #10 válaszoló hajszálát vittétek haza valahonnan. Probléma megoldva🙂
2022. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is szokott lenni hajszál az erkélyen. A közeli fán sok kismadár fészkel, és emberi hajakból is bélelik a fészkeiket.


Múltkor kint ebédeltünk az erkélyen és fújdogált a szél, és egy kisebb gombócnyi szőke hajcsomó repült az ablakpárkányra. Egyikünk sem szőke.

2022. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos oda fújta a szél!
2022. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen találok hosszú, fekete női hajszálat és hajcsomókat az erkélyünkön, heti rendszerességgel. Sőt, egyszer egy csipkés bugyit is találtam fennakadva a muskátlimon. Pedig:

-Egyikőnknek sem fekete a haja,

-egyikőnknek sem hosszú a haja,

-egyikőnk sem hord női bugyit, :)

-egyikőnk sem nő.

Pasis meleg csávók vagyunk. Még csak nem is biszexek, hogy titokban valamelyikőnk félredugna valami csajjal. A női bugyit meg nagyon gáznak éreznénk mindketten saját magunkon és a másikon is. :) Mondjuk az az opció még fennállhat, hogy parókás, női bugyis sráccal, transzvesztitával csal a párom, de őszintén szólva ennek elég kevés esélyét látom. Egyikőnk sem vonzódik ilyen irányba, meg hát szerintem kifejezetten monogám alkatúak is vagyunk mindketten már több mint másfél évtizede.

Szerintem nem kell ezt túlgondolni. Pláne, ha nyitott az erkélyed... Mondjuk, ha be van építve, akkor kezdhetsz gyanakodni. :) De az sem garancia semmire, simán hazaviheti az ember más hajszálát a ruháján is. Leülsz egy székre a munkahelyen, amin előtte egy hosszú, vörös hajú nő ült és ennyi. Vagy buszon, metrón villamoson a kabátra, nadrágra tapad a plüss kárpitról. A szél is beviheti bármelyik irányból. Ezerféleképpen odakerülhet az a hajszál.

2022. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!