Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi értelme nőkkel ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme nőkkel ismerkedni, ha úgy is megcsalnak?

Figyelt kérdés
Lásd: Mónika show, Balázs show

jún. 26. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
#10 linkelj már nekem erről egy hiteles tanulmányt légyszi
jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2%
Ki a fene ír ilyen dolgokról tanulmányt? Ez nem orvostudomány vagy ilyesmi. A tanulmányt azt én tudnám megírni azokról a sztorikról amik nálunk a cégnél meg a haveri körben történtek meg. Az is biztos hogy a válások többségét a nők kezdeményezik,ez is az általam leírtakat erősíti meg.
jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne mossuk már össze egymással az össze nem tartozó dolgokat. A válás és a megcsalás az kettő. Ha egy nő válást kezdeményez, annak ezer és egy oka lehet. Pl. őt csalták meg. A férj veri, vagy elhanyagolja, vagy nem veszi ki a részét a feladatokból, bunkó, vagy csak kiüresedett a kapcsolat. Mitől olyan evidens, hogy azért válik el a nő, mert félrelépett? Elég sok válásásról tudok a szűkebb és tágabb környezetemben, és ebből a sokból mindössze egy olyan volt, ahol a nő volt hűtlen a válás előtt.

Hát pontosan ennyit érnek az általad kreált tanulmányok.

jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
#12 miért szerinted társadalomtudósok nem írnak tanulmányt? Az, hogy te a haverjaidnál ezt tapasztaltad az egyáltalán nem releváns adat amitről vonhatsz le következtetést a populáció felére nézve.
jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%
... Nem akarok igazat adni itt de a 2 év eddigi bejött. És az is hogy közben el kezdte építeni az alternatívákat...... De ez csak egy egy elemű minta.
jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#10 A meredek sztorik amiket én láttam, általában félrebszó családapákról szólnak, akik simán tönkreteszik a gyerekeik gyerekkorát/hátralevő életét, és a lehető legnehezebb helyzetbe hozzák a feleségüket, akinek az egyedülálló anya sors jut, csak azért mert kell nekik a változatos pna. És nem csak "rendes" viszonyaik vannak, hanem állítom, hogy a prostikhoz is legalább annyi, ha nem több házas férfi jár, mint szingli.


De az ilyeneket gondolom meg tudjátok magyarázni azzal, hogy az asszony nem állt szolgálatra mindig amikor a férj szexelni akart, és érthető hogy szegény férfi máshol keres orgazmust.


A két nem nagyjából ugyanolyan arányban csalja meg egymást (bár a mérleg nyelve még így is a férfiak oldalára húz) de jah csak a nők a gcik, ti nem, csak a nőkkel kell óvatosnak lenni, veletek nem. Sőt, ha egy nő tenné fel egy ilyen kérdést, az férfigyűlölet lenne...


Ti tényleg ne is ismerkedjetek, + arról is leszokhatnátok, hogy a neten provokáljátok a nőket. Tudom hogy ez az egyetlen módja hogy szóba állnak veletek a nők, de légyszi🤞

jún. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy lennének így programozva a nők? Az állatvilágban az emberi utódot kell a legtovább gondozni, a noknek evoluciosan pont a monogamia volt emiatt előnyös. Úgyhogy én nem tudom, minek és hogyan jártál utána, de ilyet biztos soha semelyik tudós nem irt :D

Ha már itt tartunk, a férfiaknak volt előnytelen a monogamia, de szerencsére már nem állatok vagyunk, hogy az ösztön vezereljen minket.

Az én környezetemben minden megcsalast férfi követett el, de ez alapján nem vonhatom le azt a következtetést, hogy hat akkor a ZÖSSZES férfi csalfa, mert pl az én párom sem az. Ja és no vagyok és négy éve együtt, és baaaaromira nem múlt el köztünk a szerelem két év után. Na, ilyenkor mi van?

jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Senior Séf ***** válasza:
71%
Minden nő csalfa, akinek a párja a telefont buzerálja ahelyett,hogy vele foglalkozna.
jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

3:

“ Nyilván vannak nők akik megmaradnak hosszabb ideig is egy párkapcsolatban,de az a legtöbb esetben egzisztenciális/anyagi kényszer,vagy ha nem is kényszer de a kapcsolat olyan előnyökkel jár nekik amikről nem akarnak lemondani.”



Nekem milyen elonyokkel jar, hogy ferjnel vagyok? Ha elvalnank, hat.. a haz az enyem, gyerektartast kapnek, a hazassagunk elottrol behozott hiteleit vihetne magaval, amit most egyutt fizetunk, igy nekem konnyebb lenne. Jo csedet-gyedet kapnek, baj nem lenne. Nem mindenki pucer seggre szul.

A mi esetunkben a ferjemnek joval nagyobb elony ez a hazassag, mint nekem. Persze valasrol nem szoktunk beszelni, nagyon szeretjuk egymast.

jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24%

1#

Ez nem "putri" kérdése,csak a Balázs show-ban még ki is teszik az egész ország elé.


Kérdező

Hát valóban nem túl rózsás a helyzet.Annyit tudok mondani,ha összejön ügyelj rá,hogy ne legyél kiszolgáltatva neki(lakás,ház,pénz stb)

jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!