Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizalom nélkül mi értelme van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom nélkül mi értelme van ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem a neten egy nagyon szimpatikus férfival. Még csak online beszélgetünk. Nem lakunk egymáshoz túl közel,de nemsokára személyesen is találkozunk. Mindenféle témát megvitattunk és nagyon egyformán gondolkodunk.

A környezetemben eddig azt tették szóvá az emberek, hogy miért vagyok egyedül, miért nem ismerkedek. Most,hogy mondtam nekik, hogy ismerkedek valakivel és milyen jól megvagyunk. Most meg azzal jön mindenki, hogy milyen hülye vagyok, hogy bízok benne.

Szerintem meg csak akkor van értelme ismerkedni valakivel, függetlenül attól, hogy hol lakik, és online vagy személyesen kezdődik, ha bízunk benne.



jan. 2. 10:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt még leírnám, hogy nem társkeresőn ismerkedtünk meg, hanem egy közös hobbinkhoz tartozó fórumon.
jan. 2. 10:35
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem igazuk van, a távolság rossz ómen főleg az elején.
jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Bízni kell, amíg lehet!
jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ha elérhető távolságra nincs senki, akkor ennyi volt az ismerkedés? Vagy mindig költözzek tovább?
jan. 2. 10:40
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

Hogy-hogy nincs senki közelebb? Ne viccelj már.

Én tőlem ismerkedj vele, de a táv nem lesz jó főleg ha nem költözik az egyik legalább a másikhoz közelebb.

Hogyan tudsz kapcsolatot kialakítani vele ha hetente/két hetente egyszer-kétszer taliztok?

jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pedig nincs. Ahol élek ott nem kellek senkinek.

Aki közelebb lakik, azzal sem tudnék ennél többet találkozni.

jan. 2. 10:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyi km kb?
jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
150 országon belül.
jan. 2. 10:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán kivitelezhető, adj neki esélyt ha úgy érzed. Hogy lega ne legyen benned a "mi lett volna ha" érzés. Remélhetőleg lesz értelme az egésznek, sok sikert! (:
jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem ne törődj vele, tégy ahogy jónak látod. Megértem a kommentelők aggodalmát, de tudod, ha ennyire bizalmatlan lennék mindenki felé, a szobámat sem hagytam volna még el.

Nyilván van az a határ, távolság, amit az ember már nem vállal be, de ha úgy érzed, hogy működhet és megvan az összhang, akkor hajrá!

jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!