Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizalom nélkül mi értelme van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom nélkül mi értelme van ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem a neten egy nagyon szimpatikus férfival. Még csak online beszélgetünk. Nem lakunk egymáshoz túl közel,de nemsokára személyesen is találkozunk. Mindenféle témát megvitattunk és nagyon egyformán gondolkodunk.

A környezetemben eddig azt tették szóvá az emberek, hogy miért vagyok egyedül, miért nem ismerkedek. Most,hogy mondtam nekik, hogy ismerkedek valakivel és milyen jól megvagyunk. Most meg azzal jön mindenki, hogy milyen hülye vagyok, hogy bízok benne.

Szerintem meg csak akkor van értelme ismerkedni valakivel, függetlenül attól, hogy hol lakik, és online vagy személyesen kezdődik, ha bízunk benne.



jan. 2. 10:33
1 2
 11/13 Grizesteszta ***** válasza:
100%

Kérdező, igazad van, bizalo9m nélkül ( és hit nélkül:)) nincs értelme ismerkedni. De nincs értelme kibicek általános tanácsainak megfelelően élni!


Ismerkedj vele és minél előbb találkozzatok és légy nyitott a lehetőségekre! Nem ördögtől való a költözés sem szükség esetén.:)

jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem olyan vészes távolság.

Inkább az a lényeg ,ne éld bele magad az egészbe ,míg nen találkoztok.

Sokszor van olyan ,hogy 2 ember tök jól elvan a neten,élőben meg nincs szikra.

jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van autó, ez még áthidalható távolság. A bizalom meg olyan, hogy idővel jön, lassan kell kiépíteni. De ha alapból negatívan, bizalmatlanul áll az ember mindenhez, mindenkihez, akkor sehova sem jut.
jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!