Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki szeretőt tart hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretőt tart hosszútávon , ti a feleséget és a szeretőt is szeretitek ?

Figyelt kérdés
jún. 26. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Egyiket sem.
jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt egy kolléganőm, aki összejött egy fickóval. A fickó egyenes volt, megmondta, hogy bármi is lesz köztük, a feleségét soha nem fogja elhagyni (évekkel azelőtt egy betegség miatt lebénult a felesége). Persze kollegina belezúgott és ment a balhé, hogy hagyja el az asszonyt. Nagyjából két év nyűglődés után kitette a fickót. Ott konkrétan tudom, hogy a férj nagyon szerette a feleségét, de ugye vannak testi vágyak, amiknek nehéz parancsolni még akkor is, ha nagyon szereted a másikat.
jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nő vagyok, de azért válaszolok a kérdésedre. Eleve azért lett szeretőm, mert a férjemmel hiába próbáltam beszélni, nagyon ritkán fekszik le velem, aminek nem tudom az okát. Ezt úgy értsd, hogy rendszeresen több hónap is kimarad, ilyen 2 havonta van bármi is. Nem érzem magam mellette nőnek, úgy érzem, nem kíván. Ennek ellenére sajnos szeretem őt, magam sem tudom miért. De elkerülhetetlen volt, hogy a szeretőmmel is kialakuljanak érzelmek. Nekem bármelyiket fájna elveszíteni.
jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 as és melyik felé van több érzelem?
jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Mindkettőt.
jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes dolog ez mert a nők nagy részénél előbb utóbb előjönnek az érzelmek. Ilyenkor képesek mindenre, akár borítani mindent.
jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!