Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adjak jelet a terhes feleségne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak jelet a terhes feleségnek hogy a férjének szeretője van?

Figyelt kérdés
jún. 24. 04:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Én magam maximálisan elítélem az ilyesmit, de nem avatkoznék be. Sok ilyenről tudok/tudtam az ismerettségi körömben, de soha nem mószeroltam be senkit, fatert sem.
jún. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos az esetek elég jelentős százalékában tartanak szeretőt. Én nem szólnék. Ha valaki figyel az úgy is észreveszi hogy gáz van. Csak az nem veszi észre, aki nem akarja. Egy folyamatosan zajló megcsalást ,azért elég nehéz úgy kivitelezni, hogy ne legyenek ráutaló jelek.
jún. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ilyenkor már keso.

Terhesen ugyse válna el csak szenvedne. Azt meg minek ráterhelni.

A hazassagi esku is arrol szol hogy mindenki most mondja ha akar vmit vagy maradjon csendben orokre.

jún. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne,végig idegeskedné a terhességet,nem használ a gyereknek sem..
jún. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Én simán megmondanám. Minek bacca el az életét még jobban az a nő? Húzzák az idejét csak. Más gyerekkel is szeretheti őszintén. A gerinctelen pasit meg majd rendezgesse a szeretője. Biztos kényelmes neki így, hogy az asszony mindent megcsinál, a szeretőt meg lehet gond nélkül dgni. Mindneki tudni akarná, ha őt csalnák.
jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
27%

Adjàl tsak.


Max elvetél, vagy nekrózisa lesz.

jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

"A hazassagi esku is arrol szol hogy mindenki most mondja ha akar vmit vagy maradjon csendben orokre."


A házassági eskü nem arról szól, hogy örökre csendben kell maradni.

jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretném tudni. És el lehet ítélni,de ha még időben vagyok,el is vetetném a babát. Ha pedig már utólag derülne ki,akkor is elválnék,és kérném a gyerektartást.

Lehet,sőt biztos,hogy fájna az igazság,de még mindig jobb,mint hazugságban élni.

jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

7 honapos terhes felesegkent valaszolok. Orulnek, ha barki a tudomasomra juttatna. Elvalnek, es el tudnam rendezni az eletunket a babaval. A haz az enyem, gyerektartast kapnek, csedet-gyedet is es biztosan segitenenek a szuleim is.

Ertekelnem az igazsagot.

jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem tenném, de a baba miatt nem, mert nem akarnám, hogy neki baja legyen. Ő nem tehet semmiről és miért ő fizessen már születése előtt? Az más kérdés, hogy ha születése után is folytatódik ez a viszony, akkor már érdemes lehet szólni.
jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!