Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhes lett a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett a feleségem, mástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettenetesen érzem magam. Nem sokkal ünnepek előtt derült ki. Pár napja amúgy hazaköltözött. Minden életerőm, lelkesesésem elvesztettem iránta és úgy a világ iránt is. Csak ülök és nézek magam elé könnyes szemekkel. Karácsonyfánk is ott van halóba tetekerve a ház előtt nem tudtam feldíszíteni. 34F
2023. dec. 27. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán indítsd el a válást.
2023. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A viszont nem látásra. Mi mást tehetnél mint elküldöd a bikájához.
2023. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Én el válnék tőle. Csak a gyereket sajnálnám magamra meg dühös lennék, hogy hogyan tudtam erre a nőre ennyi időt el b* , úgy hogy ő b* rám.
2023. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Örülj neki hogy magától elment , nem kell ott veszekedned és pereskedned.

Meg aztán nem a te nyakadba varrta a más gyerekét.

2023. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

😐😐


Most én is lefagytam egy kicsit, mert a helyedbe képzeltem magam... komolyan, kicsit a képernyő ezen oldalán most átvettem a "hangulatodat", én már nem tudok mást írni.


Elküldeném, de nem szólnék semmi mást. "Légyszíves csomagolj össze és menj. Ennyi.

2023. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

K.u.k.a


Dobnám,2 hónap bánkódás aztán megy tovább az élet.

2023. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 lizzi77 ***** válasza:
100%
El kéne gyorsan válnod,mert annak a nevére kerül a gyerek,akivel házas az anya a megszületésekor.Egyébként kitartás,idővel jobb lesz...
2023. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen srácok, majd valahogy jobban leszek, tényleg rettenetes. Szüleim rokonomék előtt is megalázva érzem magam, étvágyam nincs, ülök a fotelban. Szerencse, hogy téli szünet van, mert a munkámra is biztosan kihatással lenne. 19-én tudtam meg. Azóta semmihez sincs lelkierőm, fáj mindenem.
2023. dec. 27. 20:34
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! Főleg így ünnepekkor. Pedig erről jobb ha beszélsz, nem fojthatod teljesen magadba.

A válást mindenképp add be, de sajnos #7 ott téved, hogy nem a születés számit, hanem a fogantatás ideje :( Ez egy külön procedúra lesz, ha csak nem váltok el gyorsan, és intézitek vagy igy vagy ugy. De most nem terhellek ezzel, először ezt próbáld feldolgozni, túlélni.

Tényleg kitartást!

2023. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hálás vagyok. Senki ne kerüljön ilyen helyzetbe, komlyan az ellenségeimnek sem kívánom.

Pedig úgy érzem most is szeretem, lelki társak voltunk sokáig , de ugyanakkor már indulatok keverednek bennem. Be fogom adni a válást.

2023. dec. 27. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!