Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, ha a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, ha a férfinak terhes lett a felesége, akkor is tovább folytattátok a viszonyt?

Figyelt kérdés
Volt ideje rátok utána is?
2021. máj. 6. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Igen, folytattuk. Azt pedig nem is értem, hogy miért ne lett volna ideje, a kettő hogyan függene össze?
2021. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Én már előtte befejeztem a viszonyt vele, és nem lett volna ideje, meg ez már nem fért bele nálam.
2021. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy megsokszorozódnak a tennivalók gondolom. Többet kell vásárolni, vinni kell orvoshoz, vinni kell látogatóba ide oda, vinni kell sétálni, stb stb.
2021. máj. 6. 19:40
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
gusztustalan az egész
2021. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor remélem, hogy létezik karma.😃
2021. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Én egyáltalán a szeretőséget nem tudom értelmezni. Mert jó, egymásba szeret két ember, foglaltak vagy sem, de néhány hónap elteltével nem lehetne esetleg tisztázni, hogy ki mit akar és lépni valamerre?

Szenvedély ide vagy oda...

2021. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem épp terhesség alatt csalt az exférjem, szóval igen. Előfordul...
2021. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Persze. Amig szült az asszony addig is -beszéltünk. A nőnek csak az volt fontos hogy a facebookon legyenek friss kèpek a csaladi idilliről. Azt mindig megkapta, igy nem volt gond
2021. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Bár a 8as le lett pontozva , ismerek olyan nőt aki magának és az édesanyjának meg a barátnőinek szült. Apa csak megcsinálni és anyagilag fedezni kellett a dolgot.
2021. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Na tudod. Én voltam már nem egyszer szerető, én aztán nem ítélkezem, de egy terhes nő mellett. ... Ilyen pasitól behánynék.
2021. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!