Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalnak miért engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalnak miért engem k-znak le a megcsalók?mások meg miért hiszik ezt el?

Figyelt kérdés

Mintha mindenki bolond lenne.

Vannak akik kapcsolatban inkorrektek, vagy nőznek, vagy egyéb módokon aljasak, én meg erre mást se tudok tenni, csak szakítani.

De minden esetben engem rágalmaznak, hogy én vagyok k, vagy hazudgálnak hogy innék drogoznék, (közöm sincs ezekhez olyanokbol kezdik terjeszteni ha voltam valahol pl bulizni akkor elkezdik gyártani a fantáziájukat mellé), miközben ők maguk a megcsalók, nőzősek ők voltak szemetek aljasok, és nem én.


De a külsősök meg bevesznek mindent. Miközben nyilvánvaló hogy sérült hülyék és dühből ragalmaznak csak.



#ex rágalom
jún. 18. 07:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10# Én nem szidom a nőket elutasítás miatt. 🤷 Elköszönök és megyek utamra.
jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az te vagy. Nem ez a jellemző. Egy jelenségről kérdeztem volna de mintha csak sértettek lennének fent akiket dobnak mindig. Aztan szidnak mindenkit. Ezt csak igazolták itt is.
jún. 18. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!