Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalnak miért engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalnak miért engem k-znak le a megcsalók?mások meg miért hiszik ezt el?

Figyelt kérdés

Mintha mindenki bolond lenne.

Vannak akik kapcsolatban inkorrektek, vagy nőznek, vagy egyéb módokon aljasak, én meg erre mást se tudok tenni, csak szakítani.

De minden esetben engem rágalmaznak, hogy én vagyok k, vagy hazudgálnak hogy innék drogoznék, (közöm sincs ezekhez olyanokbol kezdik terjeszteni ha voltam valahol pl bulizni akkor elkezdik gyártani a fantáziájukat mellé), miközben ők maguk a megcsalók, nőzősek ők voltak szemetek aljasok, és nem én.


De a külsősök meg bevesznek mindent. Miközben nyilvánvaló hogy sérült hülyék és dühből ragalmaznak csak.



#ex rágalom
jún. 18. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

"Hazudgálnak"


Jáj, tudom ki vagy te. Csak te használod így ezt a szót... 😅 Bolond vagy meg üldözési mániás.

jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően rossz emberismerő lehetsz, hogy olyanokkal szóba állsz, akik hajlamosak efféle dolgokra.
jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Alapvetően rosszul kezeled a férfiakat. Indulj ki abból, hogy úgyis mind egy hűtlen fsz és inkább csak használd őket. Vitesd el magad ide-oda, vetess velük mindenfélét, a jó pasikat használd szexre és ennyi, ne várj tőlük szeretetet meg hűséget, mert akkor úgyis csak áttaposnak rajtad.
jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

3# Aztán majd ott sír 30-40 évesen hogy egyedül van és már az utolsó kávécseppeket préseli ki a kotyogós...

Ha így állsz hozzá a férfiakhoz, ne csodálkozz, hogy nem találsz normálisat, mert azok kiszűrik az ilyen rcokat.

jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-essel értek egyet. El kéne gondolkodnod, miért mindig ilyeneket vonzol be. Akár szakember segítségével...
jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 mind normális velem. Utaztatnak stb. Ahhoz meg nagyon ocsmánynak kell lenni, hogy valaki 40 evesen a kutyának ne kelljen. Anyumon 50 évesen is fürtökben lógnak a pasik. Ennyit rólad.
jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Ja és nekem az nem fenyegetés, hogy “egyedül maradok”, most is szingli vagyok és pont ezt elvezem, mint írtam nincs igényem párkapcsolattal bajlódni.
jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na itt is a nőket szidják.

No komment

jún. 18. 12:19
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Az nem szidás, hogy keress normális férfiakat, barátokat. 🤷 Te is ilyen üldözési mániás vagy?
jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nyilván azokkal jàrok. A fentiekkel meg szakítás van. Meg hogy jön ide az üldözesi mánia.

Szamtalan nő tapasztalja hogy elutasításkor a pasik 90%-a megy át bunkóba nőszidóba.


Pont az volt a kérdés hogy miért azok szidnak másokat akik csalják a párjukat, vagy szemetek, és miért hisznek nekik a hülyék.

Erre folytatják csak a szidást a gyk-n. Sorba álltak csak a hülyék mellé.

jún. 18. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!