Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Srácok, férfiak, ha lehetősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, ha lehetőségetek van, akkor simán megcsaljátok/megcsalnátok a barátnőtöket, párotokat?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól h kiderül-e vagy sem. Vagy hűséhes is van köztetek? És ha megcsaljátok a párotokat, akkor van lelkiismeretfurdalásotok?

#megcsalás #Megcsalod
2021. nov. 16. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
képzeld, van hűséges is köztünk, ki hitte volna
2021. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Én csak másik férfival csalnám meg mert az nem számít 🥲

F

2021. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

"Vagy hűséhes is van köztetek?"


Nyáron én kifejezetten hűséhes vagyok.

2021. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Tudom hogy itt ezt nem szokták elhinni, de akkor sem.


A párom családtag, nem a 7-es busz, hogy ha épp nincs ott, felszállok az 5-re, mert az is arra visz. Ha szar a kapcsolatom, harmadiktól függetlenül zárom le, ha meg nem, akkor meg miért kellene belőle kikacsintani? Hűséggel meg amúgy magamnak tartozom, lopni sem lopok, csak azért, mert épp nincs pénzem, akkor sem ha nem derülne ki. Nem vagyok az az alkat, aki a saját nőjétől fél, hogy nem tud eléállni és ezeket a dolgokat megvitatni időben vagy normálisan elköszönni. ✌️

2021. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
El sem m tudjátok képzelni hogy milyen jó olvasni benneteket! Köszönöm hogy ti vagytok!!! ❤️
2021. nov. 16. 16:54
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Manapság kinek nincs rá lehetősége? Annyi prosti van az országban mint égen a csillag.


Amúgy nem, nem csalom meg.

2021. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Ha véletlen előfordul, akkor nincs lelkiismeretfurdalásom. Elég nagy az amygdalám az élethez.
2021. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Soha! És nem a páromért, hanem magamért...
2021. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
83%
Nem
2021. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Nincs barátnőm, de ha lenne se tudnám megcsalni.
2021. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!