Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítás után mással feküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mással feküdt le, de újra összejöttünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel 5 évig voltunk együtt, majd szakítottunk. Rá 2 hétre lefeküdt valaki mással, de nem sokkal a történtek után újra összejöttünk. Most ezerszer jobb a kapcsolatunk, mint előtte, megvannak a közös terveink, de egyszerűen ott van bennem a tudat, hogy 2 hét után már mással volt. Mit csináljak? Annyira nehéznek élem meg ezt az egészet..

jún. 7. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

2 ev utan szakitottunk a baratommal, erettsegi elott alltunk, akkor voltunk 18-19 evesek. Vagyis o szakitott velem. Egy honappal kesobb ujra ossze akart jonni velem, en probaltam mas fiuval vigasztalodni (csokoloztam, de nagy dolog) majd kitalalta, hogy en milyen hamar tovabbleptem. En meg sirtam, hogy miert nem vartam meg.

Na a mai eszemmel ezt mondanam neki: akkor bszd meg, te szakitottal velem, mit gondolsz, majd varok otthon olbetett kezzel, mikor fogod nagy kegyesen kitalalni, hogy na akkor most lehetunk ujra egyutt? Utolag aztan kiderult, o is probalkozott mas lanyokkal, csak neki nem jott ossze. Aztan mivel lo nincs, a szamar is kincs alapon vissza akart fogadni, azert zavarta az egojat, hogy nekem meg igen. Szerencsere ennek 9 eve, azota mindketten megtalaltuk massal a boldogsagunkat, massal hazasodtunk es vallaltunk gyereket.

jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Halgass magadra: "Most ezerszer jobb a kapcsolatunk, mint előtte,"
jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minket valaki szétválasztott, komoly mentális problémákat okozott páromnak, hosszú ideig tartott, rakás kalandja volt, mégis túltettem ezen magamat, és kibéküléssel költöztünk össze, szintén sokkal jobb a kapcsolatunk, és sokkal jobban megbecsül engem a "megmentése által". Nálatok meg csak egy egyszerűbb helyzet és egy félrebillenés volt. Kibékülés esetén alapvetően félre kell tenni mindent. Nyilván a gondokat okozó helyzeteket egyszer le kell tisztázni, de annyi.
jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!