Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal, összejött mással, de hiányzom neki... Lehet féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve már, hogy szakítottam vele. Beszélgettünk néha általános dolgokról. Aztán egy ideig nem írt, eltűnt. Pár hét múlva megint írt, hogy hogy vagyok stb.. És magától elmesélte, hogy összejött egy lánnyal(1.5 hét) , hátha így tovább tud lépni, de egyfolytában rám gondolt, meg jobban hiányoztam neki és az én nevemen akarta szólítani.

Még mindig engem szeret. Ami jól esett és elgondolkodtam rajta, hogy soha senki nem fog így szeretni. De túl sok volt a probléma, nincs értelme újra kezdeni. 4 évig volt se veled se nélküled kapcsolat. Féltékennyé akart tenni evvel, hátha látom, hogy kelendő és ez majd imponál nekem. Vagy csak szimplán muszáj volt kiadni magából az érzéseit?

Az a durva, hogy valamilyen szinten elkezdett ezmiatt újra érdekelni. De tudom, hogy amúgy nem érdekelne. Már kezdtem magam felépíteni. Egyedül is boldog akarok lenni, de most úgy érzem kezd elveszni az önbizalmam.

Egyébként letiltottam az exem.

Normális, hogy féltékeny lettem?



2021. dec. 3. 11:57
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
71%

Az új lány sajnos még nem kefél elég ügyesen...


Ne legyél féltékeny, a játszmázásokat jobb elengedni a füled mellett.

2021. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem csak kiírta magából. De attól még lehet igaz.

De ne adj neki túl nagy jelentősséget. Már mással van.

Nagyon rossz párkapcsolat típus a se veled se nélküled. A kapcsolat befejezése után is intenzíven dolgozik az emberben.

Nekem már több mint fél éve ért véget, de nem sok minden változott bennem...

De most már tudatosan kezdem átállítani magam Nem Veled, és Nélküled-re... -.-

Szerintem ne gyengülj meg, ha rossz volt. Keresd az igazit. :)


28/F

2021. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez egy tisztességtelen játszma, mindketten azok vagytok, egymással és önmagatokkal szemben is.


Egy se veled, se nélküled kapcsolat után ha szakítotok, és komolyan gondoljátok, hogy ez végleges, és tovább akartok lépni, akkor SZAKÍTSATOK! Ne beszéljetek egymással, ne kövessétek egymást közösségi oldalon, stb. ne érdeklődjetek és ne adjatok hírt egymásról meg magatokról egymásnak stb.


Ha tovább akartok lépni, akkor lépjetek tovább, ne nézzetek vissza, és engedjétek a másikat is továbblépni, nem visszanézni!

2021. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

12:15 vagyok, tehát érdemes lenne azt megbeszélni, hogy ez a kapcsolat nem működött, nem is működne, mindkettőtöknek érdeke a továbblépés, legyen uriember, és engedjen el, te is elengeded őt, ne keressétek egymást többet.

Sok boldogságot kívánsz, reméled, hogy megtalálja az igazit, de nem szeretnél több hírt hallani róla, mert már nem az életed része.

2021. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hármas :D Na neked sem volt még ilyen kapcsolatod. :D Szerencsés vagy.

Kettes voltam

2021. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már nincs együtt ezzel a lánnyal. Mutatta a beszélgetésüket, hogy dobta.

De szerintem jól tettem, hogy letiltottam. Ha beszélgetünk még mindig akkor nem lehet tovább lépni.

2021. dec. 3. 12:34
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hármas :D Na neked sem volt még ilyen kapcsolatod. :D Szerencsés vagy.


Kettes voltam"


Igen, ez egy beteges dolog. Önpusztító, stb. Attól még lehet ez a jó és leggyorsabb, legyógyítóbb megoldás.

2021. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

12:51 vagyok:

Ha a drogos le akar kattanni a drogról, te meg azt mondod, hogy dobja ki a drogját, ami még nála van, szakítsa meg a drogos ismerőseivel a kapcsolatot, forduljon orvoshoz...


Mondhatja valaki erre, hogy na, a tanácsadó se volt drogos még, de attól még a tanácsok jók. Vagy szerinted az a jó, ha ilyenkor a drog ott van a polcon továbbra is, hogy bármikor kísértésbe essen a függő? Legyen a drogos haverok közelében, akik bármikor visszahúzzák?

Vagy keressen olyan társaságot, akik éppen szintén szabadulnak a drogtól.

2021. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

8as: Látszik, hogy még függő sem voltál. :D Megértem, hogy a széndékaid jók, de a tanácsaid borzalmasak!

Egy drogos sem fog neked egyből csak úgy kívánságra lejönnina szerről. A teljes megvonás meg olykor borzalmasabb, mint maga a függőség. Jó lenne, ha kicsit megbarátkoznál a fokozatosság elvével. Legnagyobb sajnálatomra nem mindig a legjobb megoldás a legkifizetődőbb, és a működőképes. Vagy te már az éhezést is meg a covidot is fel tudod számolni egy csettintésre? Ha igen, légyszi intézkedj. Kívülállóként beszélsz olyan dolgokról amikről valójában fogalmad sincs, de az okoskodás az megy. Bocs ha tévedek... Többet nem írok, nem látom értelmét.

2021. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 De, VOLTAM személyfüggő, és rengeteg évem elment vele kárba. Most is megvan a magam függősége, ezt is bevallom, és igen, el kell határoznom magam, hogy ezt is kezelem.
2021. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!