Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítás után mással feküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mással feküdt le, de újra összejöttünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel 5 évig voltunk együtt, majd szakítottunk. Rá 2 hétre lefeküdt valaki mással, de nem sokkal a történtek után újra összejöttünk. Most ezerszer jobb a kapcsolatunk, mint előtte, megvannak a közös terveink, de egyszerűen ott van bennem a tudat, hogy 2 hét után már mással volt. Mit csináljak? Annyira nehéznek élem meg ezt az egészet..

jún. 7. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Engedd el szerintem. Mi is újra próbáltuk, nem jött össze.
jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem szeret téged igazán ha azonnal mással bújt össze. Szóval lehet szakítani ismét, de végérvényesen.
jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Torodj bele
jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem voltatok együtt, nincs mit számonkérni, vigasztalódott, lépj túl az eseten.
jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Na ezért sem nem éri meg újból összejönni exszel. Míg te bánkódtál egyedül ő mással fetrenget. Nincs esélyetek jövőt nézve.
jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Te is ugyan úgy megtetted volna, ha egy vonzó nővel lehetőséged lett volna, csak nőknél sokszor hamarabb próbálkoznak... Beszéld meg vele, hogy miért csinálta... Stresszlevezetős, gőzkieresztés, érezni, hogy valakinek vonzó.... ezen ne akadj fenn, ha egymást szeretitek. HA.
jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Hát....nézd, lehet, hogy épp ezt akarta, tudni, vagy érezni akarta más férfi farkát már. (csúnyán fogalmazva)

Nézd a jó oldalát, nézd azt, hogy nem ment át párkányba mint a nők 99,999999999999999999 százaléka, pl nem csalt meg, nem tartott fent titkos viszonyt, értékeld.

Milyen érdekes, hogy amit az egyik embert zavar, az a másik embernek erény.

Pl engem ez nem zavarna, mert azt nézném, hogy nem voltunk együtt, meg nem azt csinálta amit a nők 99,999999999999999999 százaléka. Mondjuk engem már csaltak meg, tehát elből kicsit elfogultabb vagyok, valamennyire tudom értékelni már a kicsit is, illetve pl a te esetedben ezt is.

jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Biztosan nem jöttem volna vele újra össze, hosszú távra ne tervezz.
jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Aki lepontozta a válaszokat, az mit gondol? Fejtse már ki miért olyan jó ötlet visszakúszni valakihez, aki közben már mással kefélt, eskü nem vágom...
jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg azt gondolhatta végkeges a szakítás és ő így akart túllépni. Vagy kíváncsi volt másra. Te döntöd el higy ezt megbirod e emészteni vagy sem. Máskor jobban gondoljátok meg vagy gondold meg egy új kapcsolatban, hogy a szakítással milyen könnyen dobálóztok. Én is estem fiatalon ilyen hibába, a mi esetünkben az akkori párom kezdett mással ismerkedni. Akkor erzekenyen erintett, nem hántorgattam és visszagondolva még jó is, mert semmi közöm nem volt hozzá, hiszen mindketten tettünk azért hogy akkor szakítsunk.
jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!