Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gerinctelen dolog elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerinctelen dolog elmondani a megcsalást a másik fél párjának is?

Figyelt kérdés

Tehát ha van bizonyítékom arra, hogy párom egy másik nővel megcsalt, akkor azt csúnya dolog elküldeni a csaj férjének? Gyerekük nincs, szóval nem sérülnének ebben.

Szívesen megtenném, de nem tudom mennyire korrekt ez.



jún. 4. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt, én “elvárnám” hogy ha valaki tudja hogy a párom megcsal akkor szóljon.
jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Inkább csak kockázatos, mert lehet utána "befogják a szádat". Örökre. Volt egy pszicho arc, aki ténylegesen bevarrta az őt feldobó tettestársának a száját később.
jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők főzték, egyék is meg. Következmények közt ez is benne van, hogy ha már ők nem voltak korrektek te legyél az s ne hagyd a pasit még évekig hülyíteni.
jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Én biztos nem foglalkoznék vele.Nagyon szövevényes emberi kapcsolatok, érdekes emberek léteznek.

Még az is lehet, hogy te ütnéd meg a bokád, mert bosszút állna rajtad a pasid meg a nő.

jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem gerinctelen dolog, az egyetlen gerinctelen itt a parod es az o parja....
jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy küldd-e el neki, hanem az, hogy milyen gyorsan. Én abban a percben megtettem volna.
jún. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem én örülnék neki, ha szólnának nekem hogy félrekefélt a párom valakivel, azt meg értékelném ha a másik megcsalt fél mondja.
jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!