Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, titeket hogyan érinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket hogyan érintene, ha a pasitok előttetek más pasival csókolozna buliban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, kint vagytok baráti társaságban bulizni és az alkohol miatt a két régi barát összecsókolózik. Velem sajnos megtörtént. 30asok vagyunk mind. Pasim azt mondja, hogy csak hülye bohózat volt de én most nem szeretném látni egy kis ideig.
máj. 7. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokkolna.

Szerintem nem szeretnék többet bele lenni.

máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkolna és vége lenne a kapcsolatunknak. A megcsalás semmilyen formáját nem tűröm.
máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Sehogy, lefotóznám majd ezzel cukkolnám egyfolytában :D

Random pillanatokban raknám a fotót a feje elé.

máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Felizgulnék.
máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom túl tudnék-e lépni rajta. A biszexualitás nem zavar, ha velem hetero kapcsolatban van. De két lyukra játszó ember nem kéne mellém. Eleve a csókolózás mással nagyon nem fér bele, mert lazán a megcsalás kategória, elveszne a bizalom. Főleg, ha előadja lazán, hogy csak egy csók, az semmi.

Szóval két szempontból is jó ok lenne a szakításra.

Én az elején elmondom, hogy hetero, monogám kapcsolatot keresek. Ez így se nem hetero, se nem monogám.

máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Másnaptol letagadnám hogx ismerem.
máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ő még mindig úgy gondolja, hogy csak egy ártatlan bulis dolog volt, szerintem pedig megalázó nekem.
máj. 8. 00:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem zavar a biszexualitás, de ha kapcsolatban vagyunk, akkor ne csókolózgasson semmilyen neművel, pláne az orrom előtt, persze a hátam mögött se, de így extra tiszteletlenség, hogy le se szarja, hogy látom.

Helyzettől függően nem feltétlen szakító ok, de beszélgetnék vele egy jó nagyot, hogy most akkor ez tényleg mi volt, ha csak az alkohol, akkor megkérném, hogy inkább igyon kevesebbet, ha rá így hat, egy esélyt kapna.

máj. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Az alkohol nemcsak a gátlásokat oldja..

Úgy mondják,a részeg, a bolond és a gyerek igazat mond. Ez, amit a pasid tett nem hülyéskedés,nem fogadás volt,nem csíny. Előjött az énje neki is, a másik pasinak is.

Ennyi.

Viszont ha már itt tartunk, számomra a nő nővel való ölelkezése,csókolózása sem elfogadható.Pedig arra azt mondják,milyen édesek,izgatóak, stb. Hát nem, főleg akkor nem ha ott a pasija is.Vagy ha kapcsolatban él és a barátnőjével teszi ezt,buliban.

máj. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg az erotikus társkeresőkön nincs-e fenn, hogy "párokhoz szivesen csatlakoznék"... :(((

Még nem kaptál el tőle semmit?

máj. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!