Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmúlhat 2 ember közt a kémia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat 2 ember közt a kémia vagy szenvedély?

Figyelt kérdés

Nem rég rájöttem, hogy a férjem kettős játékot játszik. Van egy másik nő az életében, láttam őket együtt és egyértelmű volt a feszültség, ez 1 hónapja volt. Szembesítettem vele, hogy én ezt láttam és mondja meg mi van köztük. Azt mondta, hogy semmi, sosem szerelték, mert a nő nem akart a szeretője lenni (azt bevallotta, hogy ő szeretett volna vele lenni). Megmondtam neki, hogy többet nem találkozhatnak, ha velem akar maradni, de sajnos ez a munkájukból kifolyólag nem lehetséges és sajnos azt sem tudom mondani mondjon fel, mert olyan munkája van amit nagyon kevés helyen lehet végezni, legközelebb hozzánk több mint 100 km re. A költözés nem opció. Most 1 hónapig szabadságon voltunk, azt mondja, hogy semmit nem érez már a nő iránt, elmúlt a kémia részéről. Létezik ilyen? Van olyan hogy egyik percről a másikra már nem akarja őt? Tudom, hogy az egy hónap sok idő, de a férjem bevallotta, hogy féléve próbálkozott a nőnél.

A válás és az elhagyás egyenlőre nem opció, de ha tovább folytatják el fogok gondolkozni rajta.



2023. szept. 2. 10:41
1 2
 11/16 Noren1989 ***** válasza:
40%
Kérdező, ezen a #9es hozzàszólàsodon kiadósat kacagtam 😉😅
2023. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne beszélned a nővel? Ő már megtette a részét amikor lekoptatta a hányadék férjedet, csak rajta múlt az egész. Na de milyen érzés lábtörlőként élni? Mi benne a jó?
2023. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, azzal, hogy ezt elnézted a férjednek beáraztad magad... kevésnek...

Szerintem kevés ferfi mondta volna el így a szemedbe, hog fél éve probalkozik egy masik nőnél es csak azert nem lett semmi, mert a nő nem akarta. Ha kicsit is fontosak lennének az érzéseid neki akkor kitalál valamit, hogy szegény szemébe belerepúlt egy bogár azt szedtem ki stb..

Az esetnek lett retorziója vagy ugyanúgy kiszolgálod és ágybabújsz vele mint eddig?

2023. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez váló ok lenne már. Neked is ezt tanácsolom. Jobbat érdemelsz. Olyat aki megbecsül.
2023. szept. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A nővel ne beszélj mert semmi értemle, a férjeddel kell. Ha a férjednek ms kell, ha nem ez a nő, majd lesz másik.
2023. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
100%

Elmúlhat 2 ember közt a kémia vagy szenvedély?

Persze. Mint ahogy köztetek is elmúlt.

2023. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!