Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik "kegyes" megoldás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik "kegyes" megoldás a helyes ?

Figyelt kérdés

43 éves férj és apa vagyok, 3 éve nem várt módon egy szenvedélyes viszonyba keveredtem először az életemben valakivel, akinek szintén családja van. Megéltük a mennyet és a poklot másfél év alatt - viszont gyávák voltunk felvállalni. Jött a járványhelyzet - szétszakított minket, mivel 60 kilométerre lakunk egymástól a magyar-szlovák határ két oldalán. Ő közben idén nyártól hazatalált a férjéhez, ahogy én is részben a nejemhez. 13 hónap távollét után egy közös dátum végett jelentkeztem nála, majd elmentem az új munkahelyére utána. Izzott a levegő, csók is volt, és mondta hogy még úgy tudna szeretni, mint régen - közben meg már nem, mert nem bírja a hazugságot, ahogy én sem.


Szóba került az idő és megnyugvás - hallani sem akar arról, hogy szétszedjük a családjainkat - a férjét szereti és nem akarja elhagyni, bármennyire is elmondása szerint "szanatóriumiak" a körülményei.

A múlt végett szorong, hogy "nem derülhet ki", és idővel barátságot szeretne kettőnk között tiszta lappal. Online chatben pillanat minden érzelmi közeledést tőlem elutasít. Emellett a távollétünk alatt rájött, hogy az egész csak neki csak "hiánypótlás" volt, közben én meg úgy szerettem akkor és ott, mint még senki mást az életemben. Ma offoltam az egész alkalmazást ahol írunk, mert már a szívem és lelkem belerokkan a 3 nappal ezelőtti csókjai után az eltartott kisujjától.


Elmondása szerint nem akar hazudni tovább, a férjét nem hagyja el senkiért, és képtelen lenne a veszteséget feldolgozni - ezért offolja a kapcsolatunkból az érzelmi szálat, és megfelel neki hogy nem tiszta a múlt, és minden a szőnyeg alá van söpörve.


Én meg úgy nem akarok hazudni tovább, hogy nincsen kegyes féligazság senkivel szemben sem - ha szeret, bármennyire is fájdalmas, fel akarom vállalni, mert nem akarok egy gyáva szar alak lenni tovább, ha már csaltam és még mindig ott a szikra, a láng közöttünk élőben.


Mit tennétek, melyikünk szemszögét választanátok ?



2022. jan. 8. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
"nem akarok egy gyáva szar alak lenni tovább" - Miért nem? Az nagyon kényelmes.
2022. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Torolnem a kapcsolatot vele.

O lezarta tedd azt te is

2022. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem mi a kérdés. Ha ő soha nem tervez válni és bár izzik a levegő, nem fog téged választani, akkor ezt el kell engedni. Arról meg már úgyis lecsúsztál, hogy ne legyél szar alak.

Nem kell keresni a nőt, ő se keressen téged és elcsitulnak majd az érzelmek. Pont ennyit tudsz tenni ebben a helyzetben. Ő válni és felvállani téged nem akar, innentől te se tehetsz semmit. Illetve, te vállalhatod, hogy csaltál, de attól még a másik nőt nem kapod meg és a feleséged is elhagy, ha van esze.

2022. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki, aki hasznosan meg tudná indokolni, és nem jelzőkkel vagy lekezelően egyikünk vagy másikunk álláspontját? Aki gondolja, írjon rám privátban kérem. Köszönöm!
2022. jan. 8. 22:14
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs választásod, ő már döntött!

Eleve nem kellett volna odamenni, megcsókolni, és újra megpiszkálni ezt a dolgot, nem is értem 1 év után minek tetted. A barátságot felejtsétek el, mint ahogy egymást is, akkor majd magától elcsitulnak az érzések.

2022. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon örült, hogy jöttem, és a csók is közös volt, tehát ketten voltunk benne. És pont ezért felfoghatatlan amit csinál most velem. Tehát nincs akkor "barátság tiszta lappal" amit szorgalmazott...
2022. jan. 8. 22:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer sikerült lezárni, akkor zárjátok le másodjára is. Ez lesz mindkettőtöknek a legjobb.

Ő nem fog félni, hogy bármi is kiderül, te nem fogsz szenvedni, hogy minden megbeszélés ellenére próbálkozol, de elutasít.

Meg hát igen, mindketten csak szenvednétek, hogy akarjátok de mégsem.

2022. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Ezt le kell zárni. És ahelyett, hogy ezen lamentálsz inkább próbáld meg a kapcsolatod helyrehozni a nejeddel - már amennyire egy ilyen megcsalás után lehet e még egyáltalán.
2022. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nyilván igaz. Nála ez megment, úgy hogy a férjének csak sejtése lehet, de nem tud semmiről - és most kész boldog sok-sok szívecskés posztokat rakott ki az elmúlt fél évben - közben meg túlélőhelynek, szanatóriumnak hívja a helyet, velem pedig csókolózik! Én meg mint Férfi, a csókjai után hogy ne legyek felmagasztalva, közben 48 óra alatt 2x elküld a picsába, ma meg hótrideg velem.
2022. jan. 8. 23:09
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Te szerelmes vagy, O nem. Ennyi.
2022. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!