Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik "kegyes" megoldás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik "kegyes" megoldás a helyes ?

Figyelt kérdés

43 éves férj és apa vagyok, 3 éve nem várt módon egy szenvedélyes viszonyba keveredtem először az életemben valakivel, akinek szintén családja van. Megéltük a mennyet és a poklot másfél év alatt - viszont gyávák voltunk felvállalni. Jött a járványhelyzet - szétszakított minket, mivel 60 kilométerre lakunk egymástól a magyar-szlovák határ két oldalán. Ő közben idén nyártól hazatalált a férjéhez, ahogy én is részben a nejemhez. 13 hónap távollét után egy közös dátum végett jelentkeztem nála, majd elmentem az új munkahelyére utána. Izzott a levegő, csók is volt, és mondta hogy még úgy tudna szeretni, mint régen - közben meg már nem, mert nem bírja a hazugságot, ahogy én sem.


Szóba került az idő és megnyugvás - hallani sem akar arról, hogy szétszedjük a családjainkat - a férjét szereti és nem akarja elhagyni, bármennyire is elmondása szerint "szanatóriumiak" a körülményei.

A múlt végett szorong, hogy "nem derülhet ki", és idővel barátságot szeretne kettőnk között tiszta lappal. Online chatben pillanat minden érzelmi közeledést tőlem elutasít. Emellett a távollétünk alatt rájött, hogy az egész csak neki csak "hiánypótlás" volt, közben én meg úgy szerettem akkor és ott, mint még senki mást az életemben. Ma offoltam az egész alkalmazást ahol írunk, mert már a szívem és lelkem belerokkan a 3 nappal ezelőtti csókjai után az eltartott kisujjától.


Elmondása szerint nem akar hazudni tovább, a férjét nem hagyja el senkiért, és képtelen lenne a veszteséget feldolgozni - ezért offolja a kapcsolatunkból az érzelmi szálat, és megfelel neki hogy nem tiszta a múlt, és minden a szőnyeg alá van söpörve.


Én meg úgy nem akarok hazudni tovább, hogy nincsen kegyes féligazság senkivel szemben sem - ha szeret, bármennyire is fájdalmas, fel akarom vállalni, mert nem akarok egy gyáva szar alak lenni tovább, ha már csaltam és még mindig ott a szikra, a láng közöttünk élőben.


Mit tennétek, melyikünk szemszögét választanátok ?



2022. jan. 8. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A nő nem fog semmiről lemondani, ami a kényelmét szolgálja. Én arra tippelek, a férje rájött csak neked nem mondja, ezért határolódik így el.Biztos vannak még érzelmei, de túl racionális.

Te? Még szerelmes vagy, és többre tartod őt, mint amit megérdemel.Ha folytatod, csak magadat kínzod.

2022. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"elmondása szerint "szanatóriumiak" a körülményei."

Te ezt elhiszed? :D


Egy barátnőmnek egy pasi azt adta be, hogy évek óta külön szóbában alszik és ne a feleségével, állandóan veszekednek, nem szereti őt stb.

Hozzáteszem gyerekük sincs ami összetartaná őket.

2 évig volt a szeretője, reménykedve, hogy otthagyja az asszonyt.

Pár napja elment a tescoba vásárolni, ahol az egyik sorban megpillantotta a pasit ahogy a nejével vásárolgatnak :D

És szó szerint menekült a pasi, nehogy lebukjon :D

Tanuld meg, azt hidd el amit látsz, ne azt amit mondanak.

Azt is hallani, hogy világszínvonalú az egészségügyünk, közben ha bemész egy járóbeteg szakvizsgálatra, akkor nem ezt látod :D

Ne legyél naív.

2022. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

Jó hogy ő észhez tért, és rájött hogy egy családot szétszedni, a gyerekek

életét hazavágni, semmilyen szerelem nem éri meg.

Te ömlengesz itt az érzéseidről, hogy miket éltél meg vele..

Szerintem örülj neki hogy ez megadatott az életedben, és talán

kezdj el gondolkozni te is azon,hogy APA vagy,ahogy te kijelentetted

azt nagyképűen, és a gyerekeidnek

is szükségük van rád.Az apaság nem azt jelenti hogy megcsináltad őket, hanem a felelősségről és kitartásról mellettük.

Tedd össze a két kezed hogy nem buktatok le,

és lett ebből oltári balhé. Növesszél már gerincet és legyél férfi.

Abból meg melyik szót nem értetted hogy nem akar tőled már semmit?

Ultragáz hogy felkavartad megint az életét,szerinted neki könnyű

lehet? Biztos hogy nem,d e tud mérlegelni hogy mit veszíthet.

2022. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Igazuk volt itt fentebb a hozzászólóknak. Nincs más lehetőséged, csak az, hogy elengeded. Én még azt sem mondanám,k hogy nem szerelmes a nő, de nem akar borítani, és kész. Itt nincs mit tenned. Igazából csak a saját kapcsolatodat illetően vagy döntési helyzetben: megpróbálod rendbe hozni/marad a híg fos/ válsz, a mostani szeretőtől függetlenül/ új szeretőt keresel a feleséged mellett. Ne mondd, hogy nincsnek lehetőségek!:) ( egyébként megértelek, de őt is értem. Férjnél vagyok és szerelmes a szeretőmbe, aki nős, és szerelmes belém. Válni viszont egyikünk se fog- ez így megy, amíg mindketten akarjuk, hogy menjen. Tisztában vagyunk vele, hogy - vélhetően- a házasságok tartósabbak lesznek, mint ez a szerelem.)
2022. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a híg fos téma is, mert fogadok amíg nem jött az új nő,addig szerintem minden okés volt...Minden nézőpont kérdése, de a gyerekek élete

a legfontosabb kell hogy legyen.Ha majd nagyobbak lesznek,és már önállóak,akkor lehet pasizni,nőzni,addig őket kell nevelni.

2022. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

13. Természetesen nem könnyű. Bárhogy döntött, elfogadom. Privátban bővebben.


14. nem keresek új szeretőt, ő (volt) az aki, nem vagyok grál-lovag. Nem akar borítani, és én is megértem őt.

2022. jan. 10. 10:53
 17/17 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet. Ő így döntött Te ne erőltesd. Állapodj meg a családod mellett. Biztos nehezen dolgozod fel de ez is benne volt a pakliban,hogy mikor lehetett volna nem vállaltátok fel a kapcsolatot.

Maradjon meg szép emléknek.

Fel a fejjel ne bánkódik tudod minden dolog okkal történik de ezt majd csak később tudod meg.

2022. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!