Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » És mivan ha csak az szenvedély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És mivan ha csak az szenvedély és érzelmek hiányoznak nem a szex?

Figyelt kérdés
A szeretőt a szex és testiség miatt választják, de mivan ha én nem testiségre vágyom hanem elsöprő vad érzelmekre? Azt hogyan lehet pótolni/visszahozni egy kapcsolatban?
2021. máj. 4. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Pont úgy ahogy a szeretővel viselkednél.
2021. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Tévedsz. Szeretőt pont, hogy általában érzelmi alapon választanak. Szexkapcsolattal kevered.
2021. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Gondolod a kettő nem jár kéz a kézben?

Szeretőt nem egy alkalomra tartunk.Sőt egy szexkapcsolat sem csak mindig dugás.

Ha lesz szeretőd csak szex alapon, akkor ott neked a szeretőd egy nagy vonzalom lesz, sőt sokszor ez olyan mint a drog...De idővel megismeritek egymást jönnek az érzelmek.


Ha meg vad érzelmekre vágysz, mégis hogy gondolod? Hogy előbb megszereted belül, utána kívül? Vagy kívül sosem? Ilyen nincs :D Hát minden kapcsolat szexuális vonzalommal kezdődik. Főleg ha vad szenvedélyekre vágysz.


Engedd el ezt a gondolatot. Hidd el, ha lesz akivel erre vágysz, ott már másra is fogsz.


És ha a kapcsolatod ennyire üres lépj ki. Mert azok aki "csak" szexet keresnek, ők sem csak azt. Hanem mindent ami körülötte van. Ugye nem gondolod, hogy egy házasságból hiányzik a szex, de közben vannak bújások, forró ölelések, még forróbb csókok? Frászt. Egyáltalán nincs intimitás.

Ezért is lesz érzelem egy szeretői kapcsolatban.


Így vagyunk mi emberek berendezve. Mondhatod hogy csak szex, de pl. egy ölelés is olyan hormonokat szabadít fel, amitől kötődni fogsz, vágyni a másikra. Okkal teszem hozzá, egy érzelmileg régóta sivár kapcsolatban

2021. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsöprő vad érzelmekre testiség nélkül? Ez hogy a francba tud össze jönni? Ha akkora érzelmek vannak akkor, hogy nem kívánod a másikat? Nekem ez nem világos. Ha csak nézni akarod cseréljetek képet..
2021. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szar a kapcsolatom, igen, unalmas és monoton. De szeretjük egymást és jó a szex is, csak nekem ez kevés. A párom sosem volt az a romantikus tipus, és nem is halmozzott el soha értelmetlen kedveskedésekkel. Mindig mellettem van és volt ha szükségem volt rá, bármi problémám van megért, és jól passzolunk az ágyban. Csak hiányzik a szenvedély más élethelyzetekben is nem csak szex közben. Ha megcsókól már egyből ágyba kéne menni de nekem ez már nem oké. Nem kaphatok egy forró csókot csak úgy a semmiért és folytatás nélkül CSAK egy csókot? Nála minden a szex körül forog de nekem ez már nem elég... már az előjáték is kihalt, mert en nem csinálom ő meg csak egyből a tárgyra tér...
2021. máj. 4. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Milyen szánalmas vagy. Nem is köt össze titeket semmi mégis gyáva vagy egyedül lenni...
2021. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 Azt írod, hogy jó a szex, majd azt hogy nincs előjáték. Akkor mitől jó, ha nem is igazán kívánod őt? Neked rendszeresen van orgazmusod így is, hogy nincs előjáték? Irigyellek.
2021. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Orgazmus? Attol lenne jo a szex? Nem nincs orgazmusom, mindig de kb minden 3-5re igen. És hogy miért jó ha nem is kivánom, mert amikor bennem van és összeforrunk eggyé boldog vagyok, amit meg sosem éreztem senkivel.
2021. máj. 4. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!