Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miben másabb az érzés amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben másabb az érzés amikor szereted a feleséged de a szeretődhöz is kötődsz?

Figyelt kérdés

Hogy tudnád leírni miben különbözik a kötődés a feleség és a szerető közt? Annyiban másabb hogy a feleség felé erősebb vagy a kötődés jellege is teljesen más? Theát nem a szexrészére vagyok kiváncsi hanem az érzelmi részre

Kérlek ne olyan válaszokat irjatok hogy a szereto csak sexre kell mert nem mindig ez a forgatókönyv. Van hogy a szeretőt is megkedvelik.



2023. aug. 25. 17:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
16-os,te már máskor is rinyáltál itt ugyanezért,de változtatni nem akarsz és nem tudsz...
2023. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Abba lehet beleroppanni lelkileg
2023. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek 12 és 14, az elejétől tudtad, hogy milyen a nejed...Érdekesek vagytok, ti pasik, akik elvesztek olyan jó csajokat, akik testileg-lelkileg defektesek, fantasztikusan rá tudtok csodálkozni arra, hogy nem elég a külső...Az exem exfelesége fényévekkel jobb nő nálam, ott is az elejétől tudta, hogy itt maximum felvágni lehet a szép feleséggel, mégis 25 éven át hitegette magát a külsőségekkel, aminek a vége az lett, hogy se családja a szónak a papa-mama-gyerekek értelmében, se felesége mostanra.
dec. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
91%
Lehet egyszerre kettot szeretni es nem tudni valasztani.
dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%
Nö vagyok. 12 éve hàzas. Kb 3 éve élek puszta lelki kapcsolatban egy férfival. Miért akar mellettem lenni azt én is szeretném tudni. Nem bolondit nem hiteget. Régen szerelmes volt, mindent kihasznàlt, hogy a közelében legyek. Mostmàr ez lanyhult. De szerintem bennem azt csodàlta, ami benne is megvan, viszont a feleségében nincs. Vàgyott egy olyan nőre aki hozzà hasonlóbb. Akivel gördülékenyebbnek, szebnek, szabadsbbnak képzelné az életét. Szerintem ez ami hajtotta, és a vadàsz ösztön, és az izgalom. Mostmàr elmúlt a szerelem. Mindent ki és àtbeszéltünk, igy elmúlt az izgalom. De a szavai még csengenek a fülemben a plàtói szerelemről, és arról mikor azt mondta, hogy ha engem ismert volna meg elősször minden màs lenne. Szóval kitudja milyen lenne neki, de van egy kiâbrândulatlan illuziò is, ami széppé teheti ezt az egészet.
dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

16# miért dodbod be a törölközőt? Hisz sokaknak sikerül a változtás is. A feleséged rá kell venni hisz még aránylag fiatal is.

Mindenkinek meg van az az adottsága, hogy kihoz valamit a masikból. Néha szavak kellenek hozza a tettek mellé. Van, hogy fél a másik mert olyan a vislekedés, hogy nem mer. A mereszséghez bátorítás párosulna. Nem így van?

febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A feleséggel az eddigi emlékek, átélt dolgok. A szeretővel az izgalom, az újdonság édes íze. De leginkább az, hogy más. Nagyon más. Teljesen más társaságból, más körülmények között más világlátással. Másképp érdekes.
ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én már több mint 20 éve vagyok házas. A feleségem mellett van lelki társam, akivel mindenről, kötöttségek és félelmek nélkül tudok beszélgetni. Nincs szex, bár lehetne. Ő is házas, tiszteletben is tartjuk a saját és az egymás vörös vonalait. Mégis, mély érzéseink vannak egymás iránt évek óta.
ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!