Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikorra fog javulni a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra fog javulni a helyzet?

Figyelt kérdés

Sajnos megcsalt a párom és nagyon bizalmatlan vagyok vele. Megbeszéltük, hogy folytatjuk, de a bizalmatlanságom óriási méreteket öltött. Ráadásul egy olyan férfival csalt meg, aki a szöges ellentétem. Kiderült, hogy neki az a fajta pasi az ideálja és sokat rátett arra, hogy hűtlen legyen. Ugye a kapcsolatunk nem volt felhőtlen, sokat veszekedtunk, aztán egyszer csak betoppant az életébe ez az ideál és teljesen elvitte a test, a látvány a barátnőmet.


Sajnos megfelelési kenyszerem is lett, tehát igen...próbálok, próbálnék így kinézni mint az előző levelemben pasi. De nem tudok ugye, mert nem európai kinézetű volt.

Undorítónal tartom saját magamat, hogy eljutottam oda, hogy ne legyek békében önmagammal, tehát, hogy én, így ahogy vagyok, már nem felelek meg magamnak, hanem olyan akarok lenni mint az a pasi.


Soha nem gondoltam volna, hogy én valaha is így járok, ez ellentétes mindennel amiben valaha hittem, mindenfajta szabályt átvág bennem. Mivel magamnak tetszettek amúgy, és most meg konkrétan undorodom magamtól.


Szeretnék dolgozni ezen, szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot, de hogyan?


Mikorra fog ez javulni? Együtt élünk, és kb fél évvel ezelőtt derült ki a megcsalás, és fél éven keresztül csalt azzal a pasival.


2023. júl. 8. 15:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy olyan összetett, sűrű és masszív az egész dolog, hogy nehéz összeszedni azokat a pontokat, azokat a bizonyos töréspontokat amik idáig vezettek.

Mert akció-reakció, hatás-ellenhtás elvén jutottunk ide.


Ha az okot kellene keresni, a hátteret, az minden bizonnyal a barátnőmnel ott kezdődik, hogy a szülei korai tini korszakában elhagyatak őt. Elváltak a szülei egy megcsalásból adódóan, tehát elből jön az első pont ami probléma, hogy neki az élete azért mert tönkre, mert az apja nem bírt a farkával.

A második pont, az első pontból fakad, az apja mellett maradt, tehát a barátnőmnek el kellett fogadnia azt a nőt, aki miatt konkrétan elváltak a szülei.

A harmadik pont az, hogy mivel ő belekényszerült abba, hogy neki ezt el kell fogadnia, már önmagában a megcsalást is egy más szemszögből nézi.

Az első pár ok itt alakul úgymond szabállyá, ami meghatározta a barátnőm felnőtt életének a lelkületét.


A monogámia neki egy teljesen más kép, mint pl más embereknek, neki a monogámián belül megengedett mindkét fél számára az, hogy nézegessenek más nőket, férfiakat, mert ez neki semmi, kutyahétköznapi dolog. Az ideált idealizálta, tehát neki van egy konkrét etnikum aki a gyengéi, és nem enged belőle, és akik nem tartoznak ebbe az ideálba azokat nem nézi meg, esélyt sem ad nekik, elből kizárja, offolja őket. Ez a bizonyos etnikum....ritkán hűségesek, és még ritkábban lehet velük alapozni bármit. Élő példa, az első "szerelme" egy ilyen etnikumu pasi volt, aki egy kocsi hátsó ülésén megdugta, utána elhagyta a barátnőmet. Persze állította a pasi, hogy vele akar lenni stb, szex után meg dobta.

A másik pasi szintén ezt csinalta vele, csak ő neten húzta az agyát, kicsalt tőle intim képeket, szexchatelt vele, magába bolondította, de végig tudta a barátnőm, hogy van valakije, de az egoja olyan szinten dolgozott, hogy nem érdekelte, azt hitte, hogy ki tudja "ütni" azt a csajt, hogy majd a barátnőmet választja....hát nem így lett.


Kérdem én, nekem miért kellene elnéznem azt, hogy a barátnőm más férfiakat nézeget? Volt egy eset, amikor annyira nézett egy pasit, hogy már a pasinak volt kellemetlen, mert ugye ott álltam a barátnőm mellett.


Ez hol normális egy monogám párkapcsolatban???!!!


Jövök én, engem gyermekkoromban brutális fizikai és lelki bántalmazás ért, kb 16-17 éves koromig brutálisan vertek, és lelkileg totálisan atomjaimra szedett. Ebből adódóan minden bizonnyal borderline szindrómám lett, illetve ami a barátnőmnel az 1-ső pont, nálam az az első pont, hogy mivel vertek, lelkileg bantalmaztak, nekem ez az alap, a bántalmazással fejezem ki azt, hogy fontos számomra a másik, mert ezt kaptam, ezt érzem megfelelőnek. A 2. hogy mivel mindig bántalmaztak, ez miatt nem volt soha önbizalmam, ebből adódik az, hogy folyton óriási, gigászi mennyiségű visszaigazolasra lenne szükségem, hogy elhigyjem azt, hogy én jó vagyok külsőre, belsőre a páromnak. Elből ott bukott meg a dolog, hogy a barátnőm idealizálta a külsőt, tehát neki ezek a közel keleti pasik az a nagy nagy ideál, mivel én nem vagyok olyan, konkrétan a szöges ellentéte annak az ideálnak, ezáltal nem tudott olyan visszaigazolast adni, amivel én azt éreztem volna, hogy jó vagyok neki, konkrétan semmilyen visszaigazolast nem kaptam tőle soha. A 3. pont nálam az, hogy ezt az egészet én kb egy akasztásnak, konkrétan egy kasztrálásnak élem meg, hogy nem vagyok jó külsőre neki, nem vagyok az ideálja, nézeget más pasikat, totálisan azt érzem, hogy egy semmi vagyok a szemében, és akarva akaratlanul is kőkeményen zavar, fáj, kellemetlen.


És ez csak 3-3 pont ami probléma, és a többi? Arról inkább nem is írok már.


Én aláírom, hogy lelkileg brutálisan bantalmaztam őt, de ez részben a betegségem miatt volt, tehát töltet nélküli volt, mert azt adtam amit én is kaptam gyerekként, tiniként, a másik pedig az, hogy a túlsúllya nagyon rátett arra, hogy ne tudjon kibontakozni mint nő. Ez élből zavart, bsztatott, hogy van rajta 30 kg felesleg és ez miatt takarja magát 3-4 számmal nagyobb ruhákkal, zavart, hogy nem tudja kiélni, megélni a nőiességét, krvara zavart és már idegből kezdtem el bsztatni, hogy folyjon le, mert nem normális, hogy totálisan rányomja a bélyegét a túlsúllya a hétköznapokra. Nem is említve azt, hogy egészségügyileg totálisan nem volt rendben a súlya miatt, tehát szerintem érthető, hogy elég durván odamondogadtam neki, hogy folyjon le.


És még van, mint egy kbaszott teleshoop reklámban....ez még mind semmi!!!!


Szóval krva összetett az egész.


Azt mondja, hogy ő az elején érezte a szerelmet...könyörgöm, ha valaki szerelmes az nem kezd el szemezni mellettem egy pasival arab pasival úgy, hogy már a pasinak kellemetlen az egész. Még a munkatarsanak is elmesélte, az meg azt válaszolta neki, hogy miért szemezel, nézegetsz más pasikat, amikor a párod ott van, ott van melletted, erre ő azt felelte, hogy "miért ne?"?


Azért én is telebszott szerencsétlenség vagyok, de én azért olyat soha, ismétlem SOHA nem csináltam, hogy harmadik fél miatt hozzam kellemetlen helyzetbe!

2023. júl. 10. 12:31
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Minden jobb annál, mint olyan emberrel együtt lenni, aki megcsalt.
2023. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

9 ha te vagy a 8as kerdesben szereplő pasi akkor totál gyagyás vagy.

Tehát te hogy bántál vele?

Probalod itt kimagyarazni , brutális bántalmazó alak vagy.

A bántalmazók tipikusan nem engedik el a nőt.


Nem szereted bmeg , hagyd hogy legyen boldog akivel akar.

Te menj terápiára , ne tedd tönkre a masik eletét.

A bántalmazók minimum megérdemlik a megcsalást, de te nem fogod fel mert beteg vagy.

2023. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Gondoltuk hogy normális emberről van szó, de a 8as valaszban kiderült ki vagy valójában. Fujj
2023. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!