Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikorra fog javulni a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra fog javulni a helyzet?

Figyelt kérdés

Sajnos megcsalt a párom és nagyon bizalmatlan vagyok vele. Megbeszéltük, hogy folytatjuk, de a bizalmatlanságom óriási méreteket öltött. Ráadásul egy olyan férfival csalt meg, aki a szöges ellentétem. Kiderült, hogy neki az a fajta pasi az ideálja és sokat rátett arra, hogy hűtlen legyen. Ugye a kapcsolatunk nem volt felhőtlen, sokat veszekedtunk, aztán egyszer csak betoppant az életébe ez az ideál és teljesen elvitte a test, a látvány a barátnőmet.


Sajnos megfelelési kenyszerem is lett, tehát igen...próbálok, próbálnék így kinézni mint az előző levelemben pasi. De nem tudok ugye, mert nem európai kinézetű volt.

Undorítónal tartom saját magamat, hogy eljutottam oda, hogy ne legyek békében önmagammal, tehát, hogy én, így ahogy vagyok, már nem felelek meg magamnak, hanem olyan akarok lenni mint az a pasi.


Soha nem gondoltam volna, hogy én valaha is így járok, ez ellentétes mindennel amiben valaha hittem, mindenfajta szabályt átvág bennem. Mivel magamnak tetszettek amúgy, és most meg konkrétan undorodom magamtól.


Szeretnék dolgozni ezen, szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot, de hogyan?


Mikorra fog ez javulni? Együtt élünk, és kb fél évvel ezelőtt derült ki a megcsalás, és fél éven keresztül csalt azzal a pasival.


2023. júl. 8. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Puh… hát ha így döntöttél hogy megbocsátasz neki akkor ezt a sebet, ezt a repedést neked kell feldolgoznod vele együtt. Az ő segítségével, hiszen ő törte meg az (ön)bizalmadat. Segítsen is visszaépíteni. Menjetek el párterápiára.
2023. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Én tuti kiralnám. Magadat teszed tönkre, ezt te is látod.

De ha te így döntöttél hogy megbocsajtasz, akkor is ketten kell ezért tennetek. Sajnos ha a csajt csak a testiség megcsalasra készteti, ráadasul te nem is vagy az esete, akkor erre a kapcsolatra nem sok reményt látok.

Egyátalan minek van veled?

Ne akarj görcsösen megfelelni, és főleg ne erezd magad kevésnek. Neki lehet nem vagy az ideálja, de másnak meg esetleg igen. Magadnak legyél fontos, ne neki. Szolizhatsz akarmennyit, sose fogsz ugy kinezni mint egy -csak tippelek hogy milyen lehetett- arab, vagy főleg mint egy afrikai. De nem is kell.

Komolyan nem értem minek van veled, ha neki ennyire az kell.

Mindenképp beszéljetek át, hogy tényleg veled akar e maradni, es ha igen, akkor ne csináljon ilyet többet.

Te meg ne magadban keresd a hibat ha elhagy. Inkább örülj neki...

2023. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Mi van, ha nem fog javulni, hanem csak egyre rosszabb lesz?

Szerintem nincs értelme folytatni ezt a kapcsolatot.

2023. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már abszolút nem fog javulni,sőt,most borítékolom,hogy el fog mérgesedni köztetek a helyzet.

Nem kéne erőltetni,ami nem megy.

2023. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem....

Sajnos szörnyen érzem magam, mint írtam ugye...

Kicsit furcsának érzem azt, hogy pszichológushoz menjek azért, hogy fogadjam el azt, hogy a barátnőmnek nem én vagyok az ideálja.

2023. júl. 9. 00:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem azért kell segítség,hanem azért,hogy ráébredj:lábtörlő vagy.Nem ártana lelkileg helyre tenned magad,mert így folyamatosan a megalázó helyzeteket és kapcsolati mintákat fogod választani.
2023. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5

Ne fogadd el, hanem rakd ki a francba, es keress olyat akinek TE vagy az ideálja.


Vagy ugy képzeled, hogy ok, vele maradsz, es önmarcangolva nézed minden egyes álmai pasijat aki melletted megdugja?!

Mert ha igen akkor hülye vagy.

2023. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2023. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem...ez valóban egy történet két oldala, de ő sem és én sem írtuk le a háttérdokgokat.
2023. júl. 9. 22:51
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi van a háttérben? ^^
2023. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!