Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen oka lehet az érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet az érzelmi megcsalásnak? Mi hiányozhat ilyenkor a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Ha volt párod és mégis beleszerettél másba, miért? Mit tudott a másik adni, amiért kötődni kezdtél hozzá?

Szexuális vágyat mikor kezdtél érezni vele kapcsolatban? Mennyire befolyásolta ez az egész az otthoni szexet a pároddal? Gondoltál szex közben arra akibe beleszerettél?


De olyanok válaszát is várnám, akikbe beleszerettek foglalt emberek. Vagy esetleg akinek a párja beleszeretett másba és ez kiderült (elkezdett a párod máshogy viselkedni?).



2023. jún. 28. 09:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-es, köszönöm, hogy válaszoltál.
2023. jún. 28. 14:31
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az, hogy az ég világon mindent megcsinálok, és ennek ellenére semmi viszonzást nem kapok. Olyan mintha a kollégámmal élnék együtt. Szex? Azt sem tudom hogy mi az, magától sosem kezdeményezne. Ekkor éreztem azt, hogy az egész csak arról szól, hogy elképzelek egy világot amiben egyedül élek. Házasságban élek. Aztán amikor beszélgetésre kerül a sor, előadja a bánatát, hogy én ezt meg ezt nem csinálom, én nem szervezek programokat... Hagyjuk már, mindketten dolgozunk, létezni sincs időnk. Ha meg van program, ott is, és utána is ugyanolyan inaktív. Szóval teljesen érdektelen vagyok felé, már úgy kelek fel reggel hogy úgy sem lesz csók, érintés és szex. A szex 2 havonta van egyszer, de nem élvezem, orgazmusom sincs sosem. Mitől is lenne?
2023. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

És köszönöm azoknak is, akik privátban írták le a saját esetüket.

2023. jún. 28. 22:47
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak szerető voltam.


Az egyik házas nővel egyéjszakásom volt. Nem nyomultunk egymásra, de egy közös esti program után megtörtént. A férje nem nézte semmibe a munkáját, külön aludtak, csak a gyerek tartotta össze őket. Sejtette, hogy a férje is csalja, de bizonyítéka nem volt rá.


A másik esetben pedig a nő bevallása szerint sosem volt szerelmes a férjébe. De az nagyon kitartó volt, aztán megszokásból együtt maradt vele. A nő több férfivel, több ízben flörtölgetett de csak velem feküdt le.


Míg az első esetben úgy gondolom, hogy a nő megérdemelt volna egy kis odafigyelést, törődést, addig a 2. nem értem mit is akart, várt a kapcsolatától? Miért ment egyáltalán bele a házasságba ha nem is volt boldog?



Mostanra házas vagyok, és jelenleg a kapcsolatomból nekem is a törődés, az érdeklődés ami a legjobban hiányzik. Na meg a szex is...

2023. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Idővel a házasság a szex halála lesz!
2023. jún. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!