Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetnek egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek egyesek ennyire naivak?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasok itt kérdéseket azzal kapcsolatban, hogy vajon milyen jelek utalnak arra, hogy a házastárs megcsal-e. De legutóbb egyszerűen ledöbbentem, mert a kérdező olyan dolgokat sorolt fel amik teljesen egyértelműek. Nem is volt túl fiatal, ezért csak fogtam a fejem.

Tényleg ennyire naiv és jóhiszemű tud lenni valaki vagy ez már inkább (bocsi nem akarok senkit megbántani) butaság?



2023. jún. 28. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülés a valóság elől.
2023. jún. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Mert az emberek érzelmi lények, nem pszichopaták, nem szociopaták.


Az, hogy én érzelemmentes tudok működni, még nem ad okot arra, hogy értetlenül álljak az érzelmes lényekkel kapcsolatban.

2023. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert ha bevalljuk ha nem, az emberek nagy része borzasztóan ostoba. Menekülnek a valóság elől ahogy az #1-es is mondta. Nem fogadják el hogy hazugságban élnek. Ezért is találnak ki minden baromságot és írkálnak ide ilyen kérdéseket ahelyett hogy kib@sznák mint macskát szarni.
2023. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan, mintha szándékosan nem akarnának látni. Mintha nem tudná felfogni, hogy mennyire megalázó ezt tűrni.
2023. jún. 28. 09:14
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Vagy nem érdekli, ö is csalja.
2023. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nehéz elfogadnia, hogy félreismerte a párját, korábban nem tudta volna elképzelni ezt róla. Én is ismerem (legalábbis, úgy hiszem) a párom, egyáltalán nem gondolnám róla, hogy valaha is megcsalna, és pont emiatt ha jeleket látnék, akkor először magamban kezdenék el kételkedni (nem vagyok-e túl gyanakvó, képzelődök, mittudomén), és csak utána benne. De amikor már valaki gyakorira ír ki kérdést ezzel kapcsolatban, akkor szerintem nagyonis jól látja és tudja, mi történik, csak még itt a saját magában való kételkedés szakaszában jár, és megerősítésre vár, hogy kívülállók, akiket ugyebár nem vakít el se a szerelem, sem a másik (vélt) ismerete mit gondolnak.
2023. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Mondjuk nekem gyakorin folyton az az érzésem, hogy olyan dolgokban látnak egyesek jeleket, amiknél egyszerűen fölösleges.


Ha leírnám, hogy a férjem mennyit jár el haverozni, tuti én is megkapnám, hogy megcsal.


Ahogy egyszer gyerekként anyumat is megkérdeztem, hogy mikor apum este 7-8-ig dolgozik meg korán megy, honnét tudja, hogy nem csalja meg. (Főleg olyan időszakban, amikor apum amúgy is a plafonon volt, és mindenkivel veszekedett).


Az volt a válasz, hogyha meg akarják csalni úgyis meg fogják, ha három gyerek és 30 év után meg akarja csalni apum, az az ő döntése. Apum alapból nem megcsalós típus, fölösleges a kapcsolatot gyanúsítgatásokkal terhelni, amíg ki nem derül.


És látszólag bejött, ez a nagyszülőknél, nagybátyáméknál, tesóimnál, unokatesóknál, mert a családban amúgy eddig nem derült ki megcsalás, és egész jók a kapcsolatok is.

2023. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam én is a kérdés kiírását ihlető kérdést.. Valóban nehezen fogja fel, de mint itt az egyik válaszoló írta: ha 30 évet leélt full bizalomban akkor most értetlenül áll és nem tudja elhinni.


"Mintha nem tudná felfogni, hogy mennyire megalázó ezt tűrni."

nem fogja fel magát a szituációt hogy ez kialakulhatott.


De a hölgytől elvonatkoztatva miért megalázó tűrni?

Ha vkinek jó így miért kellene kilépni a kapcsolatból? Ha ő nem érzi megalázónak akkor miért váljon el? csak a társadalmi nyomás miatt?

2023. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as, nem akartam linkelni a kérdést de biztos egyre gondolunk.

Azért tartom megalázónak, mert lehetne ő is szerelmes meg boldog, mással, aki megbecsüli.


7-es, annál a bizonyos kérdésnél szerintem te is felhúztad volna a szemöldököd, azok már elég durva jelek voltak.

2023. jún. 28. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rövid kapcsolat volt. Tudtam, hogy megcsal, vagy legalább is azt, hogy szerelmes az exébe. De én akkor egy hosszú szingliség után végre meg akartam állapodni. Akkor éppen úgy gondolkodtam, hogy már túl idős vagyok a válogatáshoz, a következő srác, akivel elmegyek randira a férjem lesz és kész. Hülye gondolkodás, azóta rájöttem. A sráccal volt sok probléma már 2 hét után, pl az, hogy az exével napi szinten beszélget, meg hogy nekem nem ír napközben (de sokat találkoztunk és ott minden jó volt), meg hogy konkrétan csak én alkalmazkodtam hozzá, mindig a családjával meg a barátaival volt, ha csatlakoztam oké ha nem akkor nem tali és neki az is oké. Én meg ezekről nem akartam tudomást szerezni. Mert akkor megint keresgélni kell meg várni. Inkább a jó dolgokra koncentráltam, volt, hogy felírtam egy papírra, mit szeretek benne. Végül kiderült hogy megcsal és tényleg ott volt a bizonyíték (Messenger beszélgetés), na akkor kidobtam. De tény, hogy előtte is tudtam, csak nem akartam foglalkozni vele.
2023. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!