Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehetnék 100-ig biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék 100-ig biztos benne, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

Nagy eséllyel megcsal a barátnőm. Több erre utaló jelet is felfedeztem már (pl: sexybben öltözik, többet jár a barátnőjéhez, illetve megtaláltam a fog. gátló tabletta receptjét is, velem viszont gumit használ)

Ezeket még ki is lehetne magyarázni. Hogy tudnám lebuktatni? Kövessem esetleg ha elmegy otthonról?


2021. márc. 15. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Kérd meg egy egy jóképű, sármos barátodat, hogy csábítsa el a nőt. Ha szól, hogy megvolt neki a csajod, akkor biztos lehetsz benne.
2021. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen kövesd! Ne felejtsd el a napszemüveget, a kalapot, és a hosszú fekete kabátot! Na, és persze a maszkot!
2021. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

#1

Azért annyi esze csak lenne, hogy a barátja haverjával ne fekudjon össze. Én a telefonjaban probalnek keresni valamit.

2021. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Én megkérdezném a receptről, amúgy meg kiraknám. Ha már nincs meg a bizalom, és itt úgy tűnik jó oka van, nincs értelme folytatni. A telefon is jó ötlet, ha hozzáférsz.
2021. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy fogamzásgátlót szed, nőként mondom, nem a megcsalás jele, rendszertelen menzesz miatt én is szedek, mégis gumit használok mellé, biztos ami biztos, és nem bízok a tablettában. Az hogy ad magára öltözködés terén... 🤷🏻‍♀️ Régen nem öltözködött csinosan? Az hogy sokat van a barátnőjénél.... ott alszik, vagy csak beszélgetni megy el? Mindenki kezd bekattanni” megértem hogy csavarog ahova lehet”, de ha ennyire nem bízol benne akkor nem egyszerűbb szakítani..?
2021. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Kérdés inkább, hogy miért nem bízol benne és ha most kiderülne, hogy most mégsem csal meg, akkor is van-e ennek az egésznek értelme? Mert bizalom az nincs részedről. Igazábó nem a lebuktatás a lényeg, hanem, hogy te nem bízol benne és emiatt a kapcsolat döglik.
2021. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Biztos hogy csal. Sajnalom haver.
2021. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez elég gyanús.Kérd meg valamelyik havert,és kövessétek.Elég pofátlan módon csinálja.
2021. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

5-össel teljes mértékben egyetértek: nem minden nő a nem várt terhesség ellen szedi a bogyót, van, aki hormonprobléma miatt,vagy,ahogy 5 is írta, rendszertelen menstruáció esetén is, szóval ebből nem kéne messzemenő következtetést levonni.


Az, hogy sokat jár át a barátnőjéhez, lehet simán a bezártság miatt is (én sokszor már annak is örülök, ha kiszabadulok a sarki boltba).

Ugyanez vonatkozik az öltözködésre is. Egy éve tombol a járvány, sokan home office-ban vannak, hetek óta mackónadrágban, még jó, hogy kap az alkalmon, hogy "kicsípje magát", mikor van rá lehetősége.


Az én kérdésem inkább az lenne, hogy mi az oka annak, hogy te ezekből a dolgokból rögtön megcsalást vizionálsz?

2021. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura, hogy ha hormonproblémákra is szedi, azt nem beszéli meg a párjával? Nekem is van hormonproblémám, és minden közelebbi barátom tudja, teljesen alap, hogy a párommal is megosztanám (ha lenne). Vagy a páromnak nem tűnne fel, hogy egyik hónapban 25, következőben 45 napra jön meg, vagy tök szarul vagyok havonta?

Nekem ezek alapján az jött le, hogy itt valami nagyon nem működik.

2021. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!