Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen oka lehet az érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet az érzelmi megcsalásnak? Mi hiányozhat ilyenkor a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Ha volt párod és mégis beleszerettél másba, miért? Mit tudott a másik adni, amiért kötődni kezdtél hozzá?

Szexuális vágyat mikor kezdtél érezni vele kapcsolatban? Mennyire befolyásolta ez az egész az otthoni szexet a pároddal? Gondoltál szex közben arra akibe beleszerettél?


De olyanok válaszát is várnám, akikbe beleszerettek foglalt emberek. Vagy esetleg akinek a párja beleszeretett másba és ez kiderült (elkezdett a párod máshogy viselkedni?).



2023. jún. 28. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom érzelmek, figyelem, törődés stb, hogy fontosnak és szeretve érezd magad.
2023. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el komolyan, miért nem tiltják már ki ezt???
2023. jún. 28. 09:44
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es, köszönöm a válaszod.
2023. jún. 28. 09:44
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

10 eve vagyok egyutt a parommal aki tarsam, a legjobb baratom es imadom de az szerelem az mar elmult, es ha elmult akkor az kialakulhat mas irant, kerdes hog mit kezd vele az ember.

En megprobalom lekuzdeni…


Eleve szexualis voznalommal kedzodott ebbol alakult tovabb. Es igen szex kozben is gondoltam mar ra.

2023. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit nem kap meg az ember a párkapcsolatában, akkor hiányérzete támadhat. Ezt jó esetben mindenki igyekszik lekommunikálni, persze a maga szintjén. Így vagy sikerül változtatni a dolgokon, vagy süket fülekre talál.

Ilyenkor vannak a félrelépések, ahelyett hogy szakítanának/válnának (ha már tényleg megpróbáltak mindent hogy jobb legyen). De ugye a pénz (hitelek, lakhatási nehézségek, gyereknevelés) nagy úr.

Tehát sokan helytelenül máshol fogják keresni azt az érzést amit otthon nem kapnak meg. Ez valakinél a jó kommunikáció, odafigyelés, törődés, szeretve lenni érzés, minőségi szex..... vagy bármi lehet ami neki hiányérzetet okoz. Ezért keresni kezdi hogy kitől kaphatja meg.

Az már végképp a legalja, amikor valakinek nincsenek anyagi gondjai, jól él a párkapcsolatában is, érzelmi téren sincs gond, jó munkája is van, de ez mégsem elég neki, hanem csak az újdonság varázsa miatt, a "mert megtehetem", "nekem ez is jár" elv alapján ösztönszinten félreke_él.

Vagy van aki kötődési mintáiban sérült, nem tudja megbecsülni az egyébként jó kapcsolatát, képtelen huzamosabb ideig egy személyhez mélyebben kötődni (vagy rossz párkapcsolati mintákat látott a szüleinél).

Valami biztos hiányérzetet kelt benne ha más ember felé fordul.

És bizony elég sokan vannak akik a szerető mellett még otthon is szexelnek, úgy csinálnak mintha minden rendben lenne (pedig általában tudják a párok hogy gond van, csak jobban szeretik a problémákat a szőnyeg alá seperni, addig sem kell róla tudomást venni).

2023. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm, hogy válaszoltál. A másik fél tud az érzéseidről?
2023. jún. 28. 10:08
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm, hogy ilyen részletesen válaszoltál. Az valóban legalja, amikor valaki csak az újdonság varázsa miatt kacsintana félre.
2023. jún. 28. 10:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam egy olyan lányba botlottam (szerettem) bele, aki szintén kapcsolatban él.

A pasija mindent megad neki, mármint Ő ezt gondolja, holott a kötődésen, anygi javakon, és a mga módján történő szexen kívül, a nyílt kommunikáció hiányzott a lánynak. Ő még élni akarta a fiatalságat,de a fiú már a közös jövőben gondolkodott.

2023. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő is párkapcsolatban él, annyit tudok, hogy ő is vonzódik hozzám.

De jobban láttam nem az orrára kötni ezt az infót. :)

5 voltam

2023. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt, hogy nem törődött velem. Nem nagyon írt vissza, ha írt is röviden, ha találkoztunk az vagy egy fél órás mekizés volt, ha a városban volt dolga, de már húzott is haza egyből, ahogy megette, vagy hétvégente én mentem át hozzá és néztem ki a fejemből, amíg ő kockult. Szex? Az mi? Nem nagyon csináltuk, beszélni róla teljesen tabu volt. Nekem meg igényem lett volna arra, hogy valaki foglalkozzon velem, beszélgessünk, ha épp nem együtt vagyunk, nevessünk, szexeljünk. Már halott volt a kapcsolatom, amikor elkezdtem összebarátkozni egy sráccal, akivel egyre közelebbi kapcsolatba kerültünk. Vele lehetett mindent, volt szex téma is (csak téma), beszélgettünk, flört, stb. Beleszerettem, ő is belém, elhagytam az akkori páromat, de amúgy is előbb utóbb elhagytam volna, csak ez volt az utolsó löket.
2023. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!