Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit éreztetek, mikor megcsaltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek, mikor megcsaltátok a párotokat és utána hazamentetek? Milyen érzés fogott el benneteket? Ha volt közös gyerek, akkor nem töltöttétek volna vele inkább az időtöket?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudatosult bennem, hogy nem akarok tovább ezzel az emberrel lenni semmilyen szinten. Szóval megerősítést nyert, hogy jobb lenne, ha vége lenne a kapcsolatnak. Ki is léptem belőle. Közös gyerek nem volt.
2023. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Amint hazaértem, megdugtam a csajomat is, nehogy lebukjak azzal, hogy nem dugom meg, mert minden nap ment a móka. Elég szarul éreztem magam.
2023. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Én nagyon rosszul érzem most magam..
2023. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmilyen. Ok nélkül nem csalok meg senkit. Ő is megcsalt, én is vissza. Amikor megtette mindenféle megbánás nélkül, jeleztem , hogy mostantól papíron vagyok a felesége….
2023. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gyurlaci ***** válasza:
100%

Jó és akkor mi értelme van egymás mellett élni?

Szerintem annál szarabb nincs a világon, mint egy olyan ember mellett ébredni akinek már a szagát sem bírom.

2023. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Én megcsaltam a férjem, tudom undorító dolog, és nem ez a megoldás.

De évek óta hiába kértem, nem kaptam figyelmet szeretetet, mikor meg tudta, akkor döbennt rá, hogy tényleg vágyom a figyelemre. Sajnos nekem érzelmeim lettek a szeretőm iránt, gondolom azért mert nem csak szex volt, hanem simogatott, szeetgetett.

Nagyon nehéz volt, a mai napig eszembe jut, de letiltottam, a férjem változott, érdemel a 10 éves házasságunk egy esélyt, és, hogy a gyerekek családba nőjenek fel, fontosabb, annál, hogy én mit érzek. Most próbálok beleszereretni újra a férjembe, remélem sikerül, és nem fogok többet gondolni a másik férfira.

2023. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem éltünk együtt, még gimibe jártam, de akkor csókolóztam először a következő barátommal, amikor utána mentem az akkorihoz. Hát elég rossz volt, de megelőzte még az hogy rá gondoltam szex közben meg ilyenek. Két hétig gondolkoztam mi legyen. Lelkifurdalásom volt. A barátomnál voltam amikor összeszedtem magamban hogy melyikük miért jobb választás és sírtam is, ezt észrevette és kitaláltam valami kamut. Majd végül szakítottam vele és akkor már boldog voltam az újjal.
2023. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gyurlaci ***** válasza:
65%

Hát igen van akinek a gyomra beveszi a közösen használt pitchát.

És hát van akinek meg nem.

Én biztos nagyon meghatódnék az önfeláldozásodon egy olyan pasit otthagyni egy megunt férj matt, aki még simogatott is. Na az már gazi teljesítmény. Gondolom a férjed e miatt is bocsátott meg s biztos nem azért mert egyedül életképtelen lúzer. Ami még a javadra szól hogy be tudtad adni a szerencsétlennek hogy te mennyire jó fej vagy mert meg akarod menteni a 10 év házasságodat annak ellenére hogy jó pár évig le se szart.

Gondolom azóta s pitizik az összetört egójával hogy néha a kegyeidbe részesítsd. :-)

2023. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

En nem bantam meg.

Otthon nem jo a szex es nem is szeretem mar a felesegem. Viszont o ezt nem akarja elfogadni es abban a hitben el hogy majd ismet beleszeretek es hogy minden megoldodik majd.

Kint elunk es legutobb egyedul mentem haza, ekkor talalkoztam egy novel.

Van kozos gyerek de nem tudtam volna vele tolteni azt az idot amit a novel. Megis milyen kerdes ez? :D


Te azt az idot amit szexxel toltessz a paroddal, nem akarod inkabb a gyerekeddel tolteni, pl elvinned hintazni a jatszoterre?

2023. jún. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt amikor éreztem bűntudatot, de amikor újra jól megbántott a kedves férjem akkor a bűntudat elszállt.
2023. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!