Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltátok az asszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltátok az asszonyt szülés után?Ha igen hányszor?

Figyelt kérdés

Van akinek állandó szeretője van mellette?

Sok ember ilyenkor elhidegül egymástól ismerőseim körében is ezt látom.

El van hízva nem kívánja a szexet ezt szokták mondani.

Pasiknak meg áll állandóan.

Férfiak nők nektek mi a tapasztalat e téren kinek milyen a kapcsolata szülés után?



2020. júl. 28. 11:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Kiváló provokatív kérdés, jár a keksz.
2020. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Jó nagy f@sz vagy kérdező!
2020. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én még nem csaltam meg csak ezen a témán gondolkodtam mikor hónapok óta nem volt semmi.Mert fáradt nincs kedve meg sorolhatnám...még rárántani sem.
2020. júl. 28. 11:19
 4/26 A kérdező kommentje:

Jólenne az asszonnyal de semmihez nincs kedve de a messengert egész nap nyomkodja meg a barátnőivel vihorászik ha itt vannak.

De rám már nincs ideje mert fáradt.

Közben szinte mindent én csinálok otthon.

Na ezért járt a fejemben a gondolat.

2020. júl. 28. 11:23
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Ez biztos minden nőnél más, de én valahogy annyira fáradt sose voltam, hogy ne akarjam a szexet. Pedig nagyszülők egyik ágról sem éltek már, nem volt segítségem. De a szexet kívàntam nagyon, annak ellenére, hogy kegyetlenül megszenvedtem a szülést, 18 órát vajúdtam.
2020. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Ezt vele kellene megbeszélni, akár szakemberrel.
2020. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Az már nem is opció, hogy leültök beszélgetni?
2020. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Minden ismerősöm ezt kérdezte hogy nekünk megy a szex vagy mi van.

Mindegyiknek macskás volt az asszony csak magával volt elfoglalva.

De ott is voltak barátnők de a pasikkal semmi.

Ilyenkor miért csodálkoznak a nők ha többhónapnyi képmutatás után mikor a barátnők fontosabbak mint a férj a pasi félrelép jobb esetben egyszer de sokuknak állandó szeretője van azóta.

2020. júl. 28. 11:30
 9/26 anonim ***** válasza:
21%

A fejemet teszem rá, hogy te egy kiégett nő vagy, aki már kínjában nem tud mit kezdeni magával, de hogy férfi nem vagy az tuti. Aranyom, gyönyörű idő van, béke, nyugalom, légy hálás érte. Azt az életet amit jelenleg te élsz-te vagy az aki választotta a döntései sokaságával. Az, hogy nem gondoltad végig mit teszel, és hogy következményekkel jár amit teszel, az egyes egyedül csak a te hibád. Senki nem felelős érte, csak egyes egyedül te magad:)

A te döntésed volt minden ami idáig vezetett téged.

2020. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Celebkörökben nagy divat ez, hogy amikor terhes a feleség, akkor egyszer csak a pasi felbukkan különböző (nem csak) masszázsszolgáltatást nyújtó intézményeknél... Csak ugye ez azért ciki, mert az ő fejüket felismeri mindenki, a masszőrlány elmondja a körmösének, a körmös a másik kuncsaftjának, és hipp-hopp, nem titok többé...


Én azt gondolom, hogy amelyik pasi nem képes megálljt parancsolni a farkának abban az időben, amikor a párja éppen rommá amortizálja a testét a közös utód megszületésének érdekében, az nem érdemli meg, hogy apa legyen. Akinek ezekben az időkben ez a legnagyobb gondja, az egy önző p@cs. Ezerszer inkább lennék egyedülálló anya, mint egy ilyennek a felesége.


Ha a férfi végig a párja mellett áll, ha képes elfogadni őt a nagy hasával, a csíkjaival, a felszaladó kilóival együtt is, ott biztos vagyok benne, hogy nem ritkul az együttlétek száma a szülés után sem, sőt. Persze ahhoz az is kell, hogy az anyának is legyen lehetősége időnként kialudni magát, szépen lassan újra eljutni fodrászhoz, kozmetikushoz, stb, hogy ne legyen belőle anyaszörny. Ez megint csak a párján múlik.


A harmadik babámmal vagyok terhes, előtte mindkét gyerekemnél fél évvel a szülés után már versenysúlyomnál voltam. Most is ez a cél. A párom imádnivaló, a nagy has, meg az állandó alvásrohamaim (plusz a két nagyobb gyerek) miatt ritkultak az együttléteink, de ez nem csak neki, de nekem is hiányzik. Legutóbb, amikor lehetőségünk volt rá, úgy estünk egymásnak, mint az első alkalommal, és úgy kellett emlékeztetni magunkat, hogy most azért óvatosabbnak kellene lenni. Így is lehet. Egy nő soha nem lesz olyan hálás a figyelemért, mint éppen amikor babát vár. Ha ez idő alatt szeretve van, akkor ő maga is úgy szereti a párját, ahogy arra semmiféle szerető nem lenne képes.

Szóval inkább a családotokba fektessétek az energiáitokat ahelyett, hogy pót-lukat kerestek magatoknak. Mindenki jobban jár.

2020. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!