Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltátok az asszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltátok az asszonyt szülés után?Ha igen hányszor?

Figyelt kérdés

Van akinek állandó szeretője van mellette?

Sok ember ilyenkor elhidegül egymástól ismerőseim körében is ezt látom.

El van hízva nem kívánja a szexet ezt szokták mondani.

Pasiknak meg áll állandóan.

Férfiak nők nektek mi a tapasztalat e téren kinek milyen a kapcsolata szülés után?



2020. júl. 28. 11:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
11%

A versenysúlyt mindenki vissza tudja szedni, ahhoz nem kell sokat tenni, főleg ha odafigyelt valaki.

Az ilyen nők jellemzően nem szülés miatt híznak, ha híznak. Akkor is úgy 40-45 éves korukban híznak meg, és sokkal összetettebb okok miatt, mint azt bárki is gondolná-de nem azért mert zabálnának. Ezt azért tegyük hozzá.

3. gyerek után is vígan lehet 55-58 kg-nak lenni egyetlen szem stria nélkül.

2020. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, szerintem első körben intimitást biztosíts a párodnak. Ölelést, cirógatást, anélkül, hogy egyből szexet várnál cserébe. Beszélgess vele arról, hogy érzi magát, esetleg dicsérd meg a külsejét. Egy kikerekedett nőnek ez iszonyú jól tud esni.

Van, akinek fáj az együttlét ilyenkor, van aki meg sokkal kívánósabb. Egy biztos, a kedvesség az ilyenkor is működik.

2020. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Igazából tök jók ezek a válaszok, mert mindig előkerülnek a bombatestű, striamentes, vasággyal együtt 45 kilós sokgyerekes anyukák, akik a szülés előtti este még napi 3x, és már a hathetes kontroll napján újra napi háromszor. Ezzel jól meg lehet erősíteni az itt garázdálkodó, alapból torz értékrenddel és téveszmékkel sújtott férfipopulációt a hülyeségben.


A k.rva nagy valóság viszont az, és nem barátnői elmondásból meg egyebekből, hanem a szülészet gyakorlatomból tudom, hogy a nők _jelentős_ része még akár hónapokkal(!) a szülés után is nulla libidóval, krónikus fáradtsággal küzdenek, és nem egy a végletekig szorong, hogy a férje félre fog kacsingatni (vagy már félre is kacsingatott). Elég csak egy nehezebb szülés, a szoptatás, teljesen taccsra vágja a sexdrive-ot, már csak hormonális alapon is.


A nyílt kommunikáció, a gyereknevellésben való osztozás lenne erre a megoldás, nem pedig kussban főni a másik mellett és félrekettyintésen gondolkozni. Vagy ha mégis, akkor tessék emelt fővel otthagyni az asszonyt a gyerekkel együtt, ne pedig patkányként hazamenni a takaró alá bújni álszentkedve a biztos otthon reményében...

2020. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

#14:

Maximálisan igazat adok, ettől függetlenül tényleg úgy van, ahogy leírtam. Nem kötelező elhízni, és elhideghülni sem.

Sokszor tényleg elég lenne tehermentesíteni az anyát, meg kicsit megtuningolni az önbizalmát, ami a bő 9 hónap alatt sérül ám rendesen. (Még harmadjára is. Az óriáspocakot a nő sosem fogja tudni fenntartások nélkül nézni önmagán, akkor sem, ha múló állapot.)

Ehelyett sokszor a saját problémái mellé egy hisztiző férjet kap, akinek most is "járna" a szex, és "ménincsen". A hozzászólás második felét szóról-szóra osztom. #11 voltam.

2020. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem csaltam meg, és szerintem féreg, aki ilyet tesz. Pedig az első gyereknél nem szexelhettünk terhesség alatt, én meg egyoldalúan nem akartam, nem érzem fairnek, az első 16 hétben amúgy is hányt szerencsétlen mindig. Szóval összesen kimaradt a terhesség+6 hét, nagyjából 10 hónap. 6 hét után megpróbáltuk, de annak ellenére, hogy császáros volt, fájt neki egy ideig, nem is kívánta, úgyhogy még a következő majdnem 1 év is arról szólt, hogy havi 1-2x szexeltünk, de nem volt nagy durranás. De nem csaltam meg akkor sem. Sokat beszéltünk róla, próbáltuk visszahozni a dolgot. A fő gond a hosszú kihagyás volt, nehéz volt visszaszokni a rendszeres szexre. De sikerült végül, szülés után kb 1 évvel. A második gyereknél már eleve készültünk ilyenre lelkiekben, de itt nem volt semmi baj, ment a szex terhesség alatt is, bár az elején és a végén ritkábban (eleinte a hányás miatt, aztán már nem volt kényelmes neki sehogy), és a 6 hét után is simán, ezúttal nem fájt neki és kedve is volt.

Nálatok szerintem a szex elmaradása csak tünet, más baja van a nejednek, javaslom, hogy kezdjetek el őszintén kommunikálni, mert hamar megcsalás és/vagy válás lesz így.

31F

2020. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%

#15: nem is akartam vitatkozni, ezeknél a kérdéseknél általában ilyen válaszok (is) jönnek, még ha jó szándékból is, és gondoltam hogy kicsit árnyalom a képet, mielőtt a hím társak végleg elmerülnek az önsajnálatban.


Én sem mondtam, hogy el kell hagynia magát egy nőnek, de a hízáson túl úgy 100 egyéb dolog van, ami szétcincálja egy nő testét, és sok férfi nem disztingvál. A kommentelők meg leírják, hogy jajj hát sport meg diéta, és nem lehet gond. Pedig lesz gond, de ezt te is tökéletesen leírtad. No meg ott van a hormonális változás, ami evolúciós szempontból teljesen normális, hiszen egy kimerített női szervezet, ami a gyermekét táplálja, az ne a következő utódon dolgozzon.


Nekem az a felháborító, hogy a környezetemben rengeteg apuka van, akiknek elvárásai - még ha különböző szinten is de - bőven vannak, viszont a segítség nem az erősségük. És nem valami patriarchális putrisorra kell gondolni, hanem értelmiségi családokra. Így az ilyen kérdéseknél egyszerűen képtelen vagyok elképzeni egy szegény apukát, aki amúgy anyut a tenyerén hordozza, a csúnya gonosz anyu meg megvonja a puncit "csak úgy".

2020. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

Te vagy az, aki valamelyik nap kiírta, hogy 11 hónappal a szülés után egyáltalán nincs otthon szex?

Látom, már barátkozol a szerető gondolatával.

2020. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%
Már szülés előtt is csalnod kellett volna.
2020. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
Két gyerekem van, de nem csaltam meg egyik szülés előtt /utána sem.
2020. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%
Sokkal jobb lenne, ha a pasik szülnének. Utána nem azon járna az érzéketlen, fszból álló agyuk, hogy kivel lehetne félredugni és mikor.
2020. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!