Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit megcsaltak. Meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsaltak. Meg lehet bocsájtani?

Figyelt kérdés
Szörnyű dolgott tettem. Megcsaltam a párom, és persze lebuktam. Abban a pillanatba összepakolt, és elköltözött. Nincs rá magyarázat, nem tudom miért tettem, de hihetetlenül bánom, és borzalmasan hiányzik. Meg lehet ezt bocsájtani???

2023. máj. 13. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsájtani meglehet. Én magamat ismerve 100 százalék hogy nem mennék vissza. Hogy miért? Mert megalázott, nem szeret, hátba szúrt. Nekem ezek jönnek le abból ha valaki megcsal.

Aztán vannak olyanok, akik vissza is mennek. De abból kiindulva hogy a párod egyből el is ment, nem sok esélyt látok rá. Viszont te ismered hogy milyen személyisége van

2023. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet,de nem érdemes.
2023. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Meg. De ahhoz jobban kellett volna szeretnie téged (és most csak róla van szó). Mert az is más, ha valaki elrohan otthonról és az is amikor valaki összepakolva megy el otthonról ilyen esetben.
2023. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem,aki egyszer megtette,az máskor is megfogja.
2023. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezzel azt mutattad h lealáztad és semmibe nézed
2023. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Hogyan csaltad meg? Fizikailag, érzelmileg? Szerintem az érzelmi megcsalást még valahogy meglehet bocsátani....mert ott nagy valószínűséggel nem csak a hűtlen fél a hibás, értem ezalatt, hogy volt valami amit nem kaptál meg tőle érzelmileg, szeretet, szerelem, vágy, szenvedély, megértés stb.

A fizikai megcsalás semmivel sem kisebb horderejűbb mint a lelki, csak az embernek valahogy mégis könnyebb, hogy a párja farka nem más nőnek a hüvelyében járt, vagy épp a nő hüvelyében nem járt egy másik srác farka.

2023. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azert bánod mert elhuzott mint a vadlibák.

Ha nincs tartása ugyis visszajön es csak hirtelen felindulásbol tette.

2023. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megbocsájtottam.... ezzel adtam neki egy aduászt újra megtette. Probáltam felejteni de nem lehet. 3 évig kizárólag a gyerekek miatt maradtam vele, de rájöttem az nem megoldás. Nő vagyok. Megalázva...

Aki egyszer megteszi nagy valószínűséggel újra fogja.

Persze nemtől függetlenül!

2023. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát van egyszer a magányos farkas, akkor van az ártatlan bárány, a büdös disznó de még egy olyan nagy barom mint aki megbocsájt egy megcsalást az biztos nincs
2023. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

#9

Akkor az én esetem egyedi...

2023. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!