Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helyes vagy nem helyes szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes vagy nem helyes szeretőt tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a kérdésem, hogy van-e tartós kapcsolatotok mellett szeretőtök?

Borzasztóan vonz ez a téma, nagyon elítélem, de mégis vonz a tilosban járás, vagy az hogy titokban megy az egész és érdekel, hogy ezt ki hogy kezeli magában belül.

Gondolok itt arra, hogy lelkiismeret furdallás van-e vagy nincs, ha van mit kezd vele az illető?

Várok válaszokat nőktől pasiktól egyaránt.

Én 18 éves lány vagyok, van egy 2 éves kapcsolatom de nagyon jatszok a gondolattal, hogy kéne tartsak szeretőt...



2023. máj. 10. 13:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem hosszú távú kapcsolatban nincs értelme szeretőt tartani. Ha nem jó, akkor lépj ki. Én anno 5 év után voltam úgy a barátnőmmel, hogy elhidegültem tőle. A terhemre volt, más irányba fejlődtünk, nem is kívántam már őt. Ekkor nem bántam volna ha találok szeretőt. De egyszerűen nem voltam rá képes, hogy más csajoknak irogassak stb. Így megcsalás nélkül szakítottam.


Aztán szerető az voltam (házas feleségé). Sosem hittem volna, nem terveztem és elég nehéz volt lelkileg.


Most házasként azt kell mondjam, hogy teljesen másként tekintek a megcsalásra. Az élet nem fekete-fehér. Vannak olyan élethelyzetek, mikor megtörténik a megcsalás. Nem mondom azt, hogy ez jó, de már kevésbé ítélem el mint fiatalabb koromban.

2023. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Ezért nem lehet a mai kis nőkben megbízni , baxnának össze vissza..
2023. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
44%

Szia!

Ha szerető kell csak írj...pont ráérek :)

2023. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia #13!


Pont lesz.rja mindenki! Nem itt fog elkelni az incel fajtád

2023. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 gyurlaci ***** válasza:
44%

#14

Nem akar itt elkelni csak bele akar üríteni egy lotyóba.És hát tudjuk próba cseresznye. :-)

2023. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Helyes szeretőt kell tartani igen...
2023. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 gyurlaci ***** válasza:
0%

Mondjuk a szeretőzésnek is megvannak a veszélyei.

Most megy minden hétköznap este 22h-kor a Max 4-en a Végzetes szerelmek

(Angol dokumentum krimisorozat)amiben a házasfelek és szeretők gyilkolásszák egymást. Én egy részt láttam belőle de az eszméletlen jó volt.

2023. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 hála az égnek neked ettől nem kell tartanod. Nőd sincs, szeretőd meg pláne. Még egt "lotyó" sem ahogy írtad
2023. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 gyurlaci ***** válasza:
44%

#18

Csak nem magácskában is egy frusztrált elhasznált ágybetétet "tisztelhetünk"?

Hogy nekem mim van vagy mim nincs arról neked fogalmad sem lehet.

Értem én hogy szar érzés ha az embert cselekedetei alapján annak nevezik ami.

De erről nem a tükör tehet!

2023. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!