Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helyes vagy nem helyes szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes vagy nem helyes szeretőt tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a kérdésem, hogy van-e tartós kapcsolatotok mellett szeretőtök?

Borzasztóan vonz ez a téma, nagyon elítélem, de mégis vonz a tilosban járás, vagy az hogy titokban megy az egész és érdekel, hogy ezt ki hogy kezeli magában belül.

Gondolok itt arra, hogy lelkiismeret furdallás van-e vagy nincs, ha van mit kezd vele az illető?

Várok válaszokat nőktől pasiktól egyaránt.

Én 18 éves lány vagyok, van egy 2 éves kapcsolatom de nagyon jatszok a gondolattal, hogy kéne tartsak szeretőt...



2023. máj. 10. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Szakitani kell.
2023. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Hosszabb távon ez csak szenvedés lesz valamelyik félnek. Nem túl szép dolog tartani szeretőt, de ez azt is jelzi, hogy a kapcsolatodban valami nagyon nem klappol. Ilyenkor jó átbeszélned a barátoddal a dolgokat, vagy ha úgy érzed, hogy elmúlt a tűz, akkor szakíts.
2023. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván nem helyes. Az egyik legundorítóbb megalázása a másik embernek, akit "szeretsz". Fiatal vagy, teljesen rendben van, hogy mással is kalandoznál, de ennek az a korrekt menete, hogy szakítasz előtte. Vagy nyitott kapcsolat, ha meg tudjátok beszélni.
2023. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem szép dolog a másikkal szemben, és önmagaddal szemben meg főképp nem!

Beláthatatlan károkat tudsz vele okozni a másik félnek, miért vonz ennyire az, hogy fájdalmat okoz másnak, főleg annak akivel együtt vagy?

Bántott, megvert, alázott, lelkileg, érzelmileg, testileg kihasznált?

Fogalmad sincs miket okozol ezzel, majd éveken át járhat pszichológushoz, hogy feldolgozza, elveszti az önbizalmát, egy ronda undorító hányadéknak fogja képzelni magát, nem fog bízni a következő kapcsolatában a másikban, ez miatt sorra fognak tönkremenni a párkapcsolati stb...


Persze, majd jönnek a válaszok, hogy egészséges ember 2 hét után túlteszi magát egy megcsaláson...jah....Magyarország messzeföldön híres arról, hogy lelkileg, szellemileg erős, stabil és acélos emberek lakják, akiket egy megcsalás nem csinál ki.

2023. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt 18 évesen valakivel, akivel nem vagy megelégedve, akibe nem vagy szerelmes?
2023. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyilvánvalóan nem helyes. Rengeteg hazugsággal jár például.


Idősebb korban egyébként még valahol érthetőbb, tényleg nagyon sok minden összeköt olyankor két embert: közös gyerekek, ház, autó, hitel, pénz, együtt töltött jó és rossz évek, stb.


De te 18 vagy, hát hagyd ott a párodat és keress mást, akivel megint új és izgalmas lesz minden.


Értékelhető, hogy őszinte vagy: "vonz a tilosban járás", de ezt nagyon jó lenne újragondolni, átértékelni és valami más dolgot keresni, ami vonz...


Vagy ha tudod magadról, hogy egyszerre több férfivel is el tudod képzelni az életed, akkor keress olyanokat, akik ezt elfogadják.

2023. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy... Nem lehetsz túl intelligens ha ilyen fiatalon a szerető jut eszedbe, mintsem a szakítás. Én őszintén szólva nem tudnék együtt élni a gondolattal így közel 30 évesen sőt de szerintem soha nem is tudnék.

Amikor én voltam 18 és másra is vágytam akkor azt egyértelmű jelzésnek vettem hogy ez a kapcsolat nem működik... Aztán szakítottam és felszabadultam. Nem szeretőt kell tartani amivel a gondokat a szőnyeg alá söprőd. Itt elso sorban az a probléma, hogy önmagadat sem ismered eléggé.

Pedig először azt kellene rendbe tenni. az ilyen kapcsolatokból szoktak születni a sérült gyerekek.

2023. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Ezért tart ott a mai világ ahol.
2023. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb az első szerelmi kapcsolatoddal vagy, ami láthatóan kifutott. Közös gyerek, közös hitel, évtizedek után sem helyes szeretőt tartani. Egy 18 éves gyerek miért nem szakít, él boldogan és tesz ahogy tesz onnantól kezdve, ahogy akar? A párodat minek akarod megtartani, csak mert 2 éve megszoktad? Felesleges.
2023. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

Aki minőségi életet akar élni az azzal van akit szeret is meg az ágyban is jó. Unalmat meg gondokat pedig megoldanak.


Akik szeretnek a f.sban úszni azok tartanak f.s pótlékokat is.

2023. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!