Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez még belefér vagy vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér vagy vége a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés

Elképesztő szörnyen érzem magam, aludni sem bírtam valami sokat és sírhatnékom van.

Fél éve van barátom. Vendéglátásban dolgozom és sok férfi vendégem van. Én meg hajlamos vagyok a fellángolásokra. De olyankor annyira nem tudok józan fejjel gondolkodni…Egy nap alatt 2 srác is megtetszett. Az egyikkel éreztetni akartam a tekintetemből, hogy tetszik. A másikat meg egy barátnőm ismeri és 3-an beszélgettünk amíg nekem nem volt dolgom. És láttam a fiún, hogy tetszik neki, ha valamivel közbe elkezdem szekálni egy picit a barátnőm, nevetett rajta. Amúgyis sokszor csesztetjük egymást egyébként, csak ebben nekem az volt a jó, hogy legalább majd jó fejnek tart a fiú.

De amúgy egyikőjükkel sem volt semmi ezen kívül. Csak annyira erős fellángolásaim tudnak lenni, hogy ilyenkor még a barátom is elfelejtem egy pillanatra. Utána meg őrlődök, hogy ezzel most megbántottam, esetleg megcsaltam. Hiába nem volt ott, a háta mögött sem szeretnék így viselkedni.

Mindenem megvan mellette, annyira egy hullámhosszon vagyunk már az ismerkedésünk óta, csak sajnos észre tudok venni más férfit is és nem tudom miért viselkedek így, ha tudom utána megbánom.

El kéne mondanom a barátomnak vagy ezzel még nem történt semmi rossz, ugye? Borzasztóan félek, hogy elveszítem őt.

Köszönöm a segítséget előre is!

19 L


2022. aug. 9. 10:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

19 éves vagy, ráadásul csak fél éve együtt és már másokkal flörtölgetsz.


A magad és a barátod érdekében is a szakítás lenne a legmegfelelőbb, mert hosszútávon ennek nem lesz jó vége...

2022. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Egy kapcsolatban hűséget fogadunk, nem vakságot. Kis flört belefér, csak nyilván ne a párod mellett csináld. Jó az egónak, ha tudod, kapós vagy még.


19 évesen meg nagyon esélyes, hogy nem a mostani lesz az utolsó kapcsolatod. Élvezd ki, amíg mégis ebben a hitben élsz..

2022. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Tiszteletet is fogadunk, ha az nem megy vakság nélkül, megbaszta a fene.
2022. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem lehet hogy valami pali írta be megszèlyesítve a barátnőjét?


Nekem ez eléggé fura ebben a formában.

2022. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Rohadt unalmas már, hogy minden héten kiírsz egy ilyen kérdést. Legalább menj át tini párkapcsolatba. Tiszta óvoda.
2022. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Lehet azt hiszi hogy csalja a 19 éves nője , és otthon mikor számom kéri , nem mond semmit a csaj ( mert lehet nem is történt semmi ) csak már összeroppan a féltékenység súlya alatt , kérdez be ilyen érdekes dolgokat.
2022. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Valamelyik pincér vagy szakács nem vevő egy laza pipára, két fröccs között?...
2022. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%
Abszolut nem szereted és nem tiszteled a pasid,ha más pasikra csorgatod a nyáladat. Itt előbb utóbb megcsalás is lesz amit majd megint csak utólag bànsz meg. Szànalmas vagy , és semmi értelme a kapcsolatodnak. Egyáltalán nem becsülöd meg azt amid van. Szakítanod kellene, had találjon normális lányt magának a párod. Aztàn azzal kefélsz akivel akarsz.
2022. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!