Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki nem adja meg a másiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem adja meg a másiknak azt amit akar az miért csodálkozik ha másnál keresik azt?

Figyelt kérdés

Pl ha valaki nem szexel kielégítően a párjával.

Akkor mit csodálkozik hogy az mással fekszik le, akivel jó is a szex?



2022. jún. 10. 11:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%

#7

Senki nem írta, hogy ösztönlénység ha vannak igényeid.

Az viszont ösztönlénység ha a szexuális igényed annyira fontos hogy emiatt a másikat átvered, megalázod, hazudsz neki.

2022. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
11. Ha neki semmi nem fontos, csak maga akkor nekem minek számítson?
2022. jún. 10. 13:33
 13/33 anonim ***** válasza:
82%
Én nem adnám meg soha senkinek azt az ágyban amit én nem akarok, nem izgat, sőt undorít, neadjisten fájdalmas is. Viszont én raknám ki azonnal az ilyet, nem megrendszabályozni próbálnám és azon aggódni mikor megy megcsalni a gusztustalan fétiseit máshol kiélni. Egy életem van, nincs időm ilyen barmokra. Nem illünk össze, mehet Isten hírével análozni/lábat nyalogatni/köpködni/ütni-verni/stb.
2022. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%

#12

Ha ennyire utálod akkor végképp érthetetlen számomra hogy miért nem szakítasz.

2022. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
28%
7: nem az igény az ösztönlénység, hanem az, ahogyan kielégíted, vagy ahogy a párkapcsolatod kezeled, ha nem elégülsz ki. Lehet gerincesen szakítani, közös terápiára járni... meg "jóvan bammeg, ha te nem adod meg, megyek máshoz" attitűd.
2022. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
15. Had fájjon neki, megérdemli!
2022. jún. 10. 13:44
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
Ez meg az ösztönlény szint alatt van... emberi féreg. Miért vagy kapcsolatban olyannal, akit annyira se szeretsz vagy tisztelsz, hogy csak azért szenvedni akarod látni, mert nem xszer akar szeretkezni vagy x dolgot nem enged...
2022. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

#16

Miért vagy ""kapcsolatban"" olyannal akit gyűlölsz?

2022. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
82%
#18 nem hiszem hogy van nője, egy ügyeletes incel nőgyűlölő hisztériájának tűnik ez az egész amit itt levág 😂
2022. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

18. Nem így indul! De szerinte korrekt hogy évekig nincs szex.

A gyerek miatt akkor is maradjak vele.

2022. jún. 10. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!