Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Írjatok sztorikat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok sztorikat, hogy hogyan álltatok bosszút az exeteken mikor rájöttetek, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 23:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Az élet oldja meg.


Azt kapta amit adott. A másik csak csalta elhagyta. Teljesen osszetört az exem. Es akkor kért tolem bocsánatot, hogy átérzi amit velem tett és szörnyű lehetett nekem.

2022. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt a legjobb barátnőmmel de úgy tettem mint aki megbocsájt neki.

Én meg lefeküdtem a legjobb haverjával olyan időpontban mikor tudtam hogy jön haza.

Utólag nem bosszultam volna meg a mai fejemmel de az arca megért mindent. Ő azóta magába van, nekem családom van.

2022. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Sok dolgot nem tudok erről írni. Amikor kiderült, hogy megcsal, kicsivel utána nekem ugrott a kandúrja( meg akarta mutatni a férjnek, hogy mekkora bika). Ezek után egy darabig fortyogtam, én is bosszút akartam állni. Kis idő múlva beadtam a válópert, és meg is nyugodtam, elengedtem a dolgot. Egy darabig még erőlködött az exem, hogy próbáljuk meg újra, aztán kiköltözött a közös albérletből, haza anyuékhoz. Tavaly ősszel még otthon élt. De az a legjobb bosszú, ha elengeded, és boldog leszel nélküle.
2022. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdemes megbosszúlni. Hidd el a karma mindenkinek visszavág 😉Bízd az életre.

Valós példák:

A., 1-es megcsalta 2-est.1-es a megcsaláshoz használt személlyel maradt, akivel down szindrómás gyerekük született. Szétmentek. 2-es nehezen viselte a megcsalást, nehezen bízott a másik nemben, majd adott az élet sokkal szebb, okosabb, melegszívű párt. Azóta is együtt vannak gyönyörű közös gyermekkel.

B., 1-es megcsalta 2-est.2-es nemtudta csak h valami változott. Elváltak. Ezáltal az 1-es elveszített egy szeretett teljes családot. Új párjaként tűntette fel a megcsaláshoz használt személyt. Aki 1-es pénzéért bármit képes volt eljátszani, de csalja, amit mindenki tud csak 1-es nem, mindenki rajta nevet. 2-es szerető családjával biztonságban, sok év után egy szeretet teljes párral. Mai napig nemtudja, h anno 1-es megcsalta.

C., 1-es megcsalta 2-est. 1-es mai napig nemtudta h az 1-es ezt tudta, szétmentek mert 1-es direkt kihacolta magának. 1-es olyan párt kapott aki őszinte, minden figyelmét megkapja, toleráns. 2-es a megcsalásra használttal maradt. Később feltűntette új párként, de mellette is exeivel is foglalkozott. De a párjának mástól volt gyereke, család volt a fontosabb. Csak sexért, anyagi támogatásért megjátszotta magát. Nem volt boldog 2-es.

Majd elhagyta 2-est egy olyan párért, akivel érzelmek is voltak.


S sorolhatnám.

2022. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
a hukkle című film ügyes kis bosszút mutat be, érdemes megnézni.
2022. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon-nagyon alaposan elvertem, majd kivágtam az életemből.

Ha rágondolok, mindig hatalmas mosoly ül ki az arcomra.

:)

2022. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A legjobb bosszú az, ha ezután leszarod.
2022. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 kokomfitty ***** válasza:
18%

Szánalmas még maga a bosszúállás gondolat is de az, hogy még ezt is lopni akarod az primitív mínusz.

Helyette inkább nézz magadba, nem te adtál-e rá okot. A kérdés alapján gyanús.

2022. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Minek bosszút állni? Majd a karma elrendezi.


Aki megcsal az gyenge sz@r.Vagy oldja meg a problémát, vagy menjen a fr@ncba.

2022. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Úgy álltam bosszút hogy megcsaltam énis, aztán kidobtam.

25N

2022. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!