Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Írjatok sztorikat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok sztorikat, hogy hogyan álltatok bosszút az exeteken mikor rájöttetek, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 23:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem sztorizgatunk, nem bosszúlkodunk. Kidobjuk.
2022. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Volt ilyen, nem is egy, de leírni nem szeretném. Nem miattuk, hanem miattad. Egy ilyenben sokkal jobban fogsz te sérülni lelkileg, mint a másik fél. Hidd el.
2022. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt minek? Rohadtul nem fogja érdekelni!
2022. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ex, akkor nem mindegy, hogy kiderült, hogy amúgy meg is csalt? Jobb nem lesz a bosszútól semmi.
2022. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja erdekelni
2022. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok bosszúálló, egyszerűen letiltottam mindenhonnan és ennyi.
2022. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek a bosszú? Hogy még jobban porig alázd magad? Ő meg jót röhög még rajtad.
2022. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 tamsin540 ***** válasza:
100%

A bosszú több energiát emészt el, mint hoz az életedbe.

Ha tényleg bosszút akarsz állni, akkor keress magadnak egy jobb pasit/nőt, mint ami ő volt és éld a jó életet vele. Kifog derülni egy idő után, hogy kivel vagy és hogy ő jobb, mint az exed és ez fog sok irigységet generálni.


(De ne azért tedd ezt, mert ezzel titkon bosszút akarsz állni, hanem mert 1 életed van, amit érdemes kiélvezni.)

2022. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem álltam bosszút. A legnagyobb bosszú neki az volt, hogy többet nem beszéltem vele.

6 éves kapcsolat, egy éven át volt mellettem egy másik nője.


Amikor kidobtam, Ő meg akarta beszélni, meg barát akart velem maradni. Én viszont azóta nem reagálok, nem találkozok vele. Nincs értelme bosszút állni, hidd el.


Az idő amúgy is engem támogatott, ő az élettől nagyon durván kapta vissza, olyan egészségügyi baja lett, amit senkinek nem kívánok, sajnálom is érte. Kisebb nagyobb gondja is van már.

2022. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor friss volt a seb, én is napokig éjjel-nappal azon fantáziáltam, hogy hogyan állok majd úgy bosszút, hogy igazán szar legyen neki.


Aztán megnyugodtam ,elmúlt az egész bosszúéhség, egyszerűen csk úgy, hogy nem érintkezem vele. Kizártam az életemből, letiltottam mindenhonnan, tudatosan nem foglalkozom ezzel. Az idő nálam megoldott mindent, már nem haragszom rá, nem is érdekel az egész, azt sem tudom mi van vele, nem is izgat.

2022. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!