Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak, ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szeretem a feleségem?

Figyelt kérdés

Szeretem a feleségem! Nagyon szép nő, normál testalkattal, normál magassággal. (168cm)

Viszont én megőrülök az alacsony vékony nőkért. Igen, most kizárólag a szexre gondolok. Nem akarom megcsalni, de őszintén szenvedek.

Valami tanács?



2022. febr. 16. 06:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%
Itt nem fogsz értelmes tanácsot kapni. Javarészt tini kis trollok vannak itt a névtelenségbe burkolózva és arra recsiznek, hogy jól megmondtàk. :))
2022. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át, miért éri meg jobban? Van nagyobb erejű a vágyad az alacsony nőkre, mint a szereteted a feleséged felé, netán erősebb is?

Akkor mit érzel vágy és lelki érzések terén, amikor látod, hogy szép, amikor lefekszetek egymással? Érzel ott némi hiányt?

Illetve emlékezz vissza, mi fogott meg anno a feleségedben. Akkor hogy éreztél. Már akkor gerjedtél-e az alacsony nőkre, tudatában voltál-e.


Javaslok szakembert, lelkisegélyt ill. feleségeddel ezt lehetne beszélni, van-e valami, ami nem olya jó, nem olyan, mint volt stb.

2022. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Én 33 éves "tinitroll" hölgy vagyok (előzőben írtam) :O)
2022. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Senior Séf ***** válasza:
46%
Erre mondják, hogy mindegy, hogy a kutyaszar melyik végébe harapsz bele, így is, úgy is szaros lesz a szád. Itt egyszerűen nem tudsz helyesen cselekedni, legfeljebb a kevésbé rossz opciót választani.
2022. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!