Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudnátok bocsájtani? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsájtani? Vagy megéri megbocsájtani?

Figyelt kérdés

Adott a sztori: észrevettem párom (vagyis már per pill exem) mobiljan a Tinder logot még pár honapja... felregisztraltam kamu profillal és rátaláltam. Persze mondanom sem kell, h rögtön ráakadt a csalira.

A kommunikacio átment már olyanba, h menjünk d..ni hotelbe stb. Eljött a randi időpontja, én jelentem meg. Lett is szakitás. De azota 3 honapja nem hagy békén, h ő szeret, vissza akar, megvaltozott, most kapott észbe mennyit veszitett stb. Meg, h valojaban nem történt semmi. Szerintetek? Van aki ezutan megtudna bocsajtani? Vagy mindig az fog a levegőben logni, h vki szemet vet ra, már azonnal lelép?



2022. jan. 21. 11:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
71%
Hülye pics@ labtorlonek lennél jó neki. Hülyére vett és visszamennel. Drága isten gyere leeee
2022. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
70%
Úgy is visszafogadod! :-) Amikor meg már meg is ver akkor majd kiírsz még egy kérdést. De akkor is visszafogadod, mert amúgy kedves, és még egy ilyen pasi nincs...
2022. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
10%

39 éves? Fogadd vissza. Ilyenkor a vér pár hónapig abban a bizonyos üreges testben van, és csak bizonyítani akarta, hogy jó még valamire... Nem csak a "kötelező" szexet kapja. Bizonyíték kell neki, hogy ő még mindig férfi, és kell másnak is. (aztán lehet, hogy az idegenbeli teljesítmény egy valóban idegennel elmaradt volna. Így, hogy te mentél oda, sosem fogod megtudni. Másnak kellett volna menni, neked pedig az akció végén várni az ajtóban. Így tulajdonképp nem csalt meg.)

Volt egy tévedése. Ennyi.

Az vesse rá az első követ, akinek sosem volt.

2022. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
66%
Rirka fogyatékos vagy ...de ha lenne eszed, nem is kérdezted volna meg azt amit 🤣
2022. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Kuka!!!
2022. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez hatalmas, az viszont nagyon gáz, hogy visszafogadnád. :(
2022. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem csalt meg mert te hívtad dugni xd ne legyél már hülye
2022. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez hatalmas válasz :D és így igaz.
2022. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!