Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudnátok bocsájtani? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsájtani? Vagy megéri megbocsájtani?

Figyelt kérdés

Adott a sztori: észrevettem párom (vagyis már per pill exem) mobiljan a Tinder logot még pár honapja... felregisztraltam kamu profillal és rátaláltam. Persze mondanom sem kell, h rögtön ráakadt a csalira.

A kommunikacio átment már olyanba, h menjünk d..ni hotelbe stb. Eljött a randi időpontja, én jelentem meg. Lett is szakitás. De azota 3 honapja nem hagy békén, h ő szeret, vissza akar, megvaltozott, most kapott észbe mennyit veszitett stb. Meg, h valojaban nem történt semmi. Szerintetek? Van aki ezutan megtudna bocsajtani? Vagy mindig az fog a levegőben logni, h vki szemet vet ra, már azonnal lelép?



2022. jan. 21. 11:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megbántam, hogy megbocsátottam a megcsalást.
2022. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
11es mi történt? Ujra megtette? rövid időn belül? vagy paranoiássá valtal és rament a kapcsolat?
2022. jan. 21. 12:05
 13/38 anonim ***** válasza:
94%
Ne hagyd hogy visszaédesgesse magát, egyáltalán nem fog felhagyni melletted a csajozással, maximum óvatosabb lesz.
2022. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog. Engedd el minél előbb,szenvedtél már miatta eleget, ezt a dolgot érzelmileg végig élni kegyetlen lehetett.
2022. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
hát nem unatkoztam az biztos...3 hétig ment a chat party a kamuprofillal, képeket is kaptam..igen..olyanokat... holott nekem nem szokott kapcsolatunk alatt küldeni mikor tavol voltunk egymástol (mert h az nem internetrevalo, vki meglathatja bla bla) és egy ismeretlen cafkanak meg küldte...aznap mikor elkezdtünk irni már vitt volna hotelbe másnap...pff... pedig otthon a szexet bőven megkapta heti 3-6 alkalommal is...
2022. jan. 21. 12:29
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezekután minek gondolkozol egyáltalán?
2022. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó! Egy igazi puhatestű a krapek, nem érdemled ezt!
2022. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
gondolkodok...mert sok közös hobbink egyezik és tényleg annyi helyen voltunk, nem volt unalmas a kapcsolat...de igy belegondolva tényleg igyekeztem mindenben "jól teljesiteni" kielégiteni és ennél többet már nemtudtam adni és mégis keresgélt máshol....
2022. jan. 21. 12:37
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Hobbikat lehet barátokkal is űzni.. értem mire gondolsz, de aki ilyet tesz nem tisztel egyáltalán, ha meg nem tisztel nem lesz jó társ sosem.
2022. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Jól reagáltál, ne legyél most ostoba, hogy visszafogadod. Tiltsd le mindenhol, többet ne is törődj vele, mert nem éri meg. Bebizonyította, hogy nem szeret és hűtlen, ezek után hogy lehet ez még kérdés?
2022. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!