Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudnátok bocsájtani? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsájtani? Vagy megéri megbocsájtani?

Figyelt kérdés

Adott a sztori: észrevettem párom (vagyis már per pill exem) mobiljan a Tinder logot még pár honapja... felregisztraltam kamu profillal és rátaláltam. Persze mondanom sem kell, h rögtön ráakadt a csalira.

A kommunikacio átment már olyanba, h menjünk d..ni hotelbe stb. Eljött a randi időpontja, én jelentem meg. Lett is szakitás. De azota 3 honapja nem hagy békén, h ő szeret, vissza akar, megvaltozott, most kapott észbe mennyit veszitett stb. Meg, h valojaban nem történt semmi. Szerintetek? Van aki ezutan megtudna bocsajtani? Vagy mindig az fog a levegőben logni, h vki szemet vet ra, már azonnal lelép?



2022. jan. 21. 11:37
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
baratok, baratnők vagy foglaltak/gyerek 30 körül már igy van ez... uj baratokat szerezni pandémia alatt meg szinte lehetetlen :(
2022. jan. 21. 12:42
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, biztos fogsz még találni olyan pasit, akivel sok a közös bennetek, csak neki még gerince is lesz.

Ott, ahol valaki tervezetten, tudatosan megcsal, nincs mit megbocsátani. Ez nem az az eset, amikor a kapcsolatotok mélypontján voltatok, és történt valakivel valami a pillanat és az alkohol hevében. Nem gondolom, hogy ott meg kell bocsátani, de arra talán rá lehet fogni, hogy talán tényleg egyszeri botlás, és tanult a hibájából, és el lehet gondolkodni, érdemes-e megpróbálni megjavítani, mert x éve együtt vagytok, csomó dolog összeköt, esetleg gyerek is van, stb. Ott lehet min mérlegelni.

Itt nincs. Tudatosan csalt meg. A tinderre fel kell regisztrálni, a képeket meg kell csinálni, el kell küldeni, az üzeneteket meg kell írni, titkolózni kell, hazudni kell, el kell menni a találkahelyre. Millió pont, ahol megszólalhatott volna a lelkiismerete, ahol rájöhetett volna, hogy amit tesz, gusztustalan, nem szabad, mert van otthon valaki, aki szereti. Egyszer sem fordult vissza. Ezen nincs mit gondolkodni.

2022. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
90%
Ezen mit akarsz megbocsátani? Bocs, de hülye vagy?
2022. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Á dehogy! Jobban jártál néküle és csak gratulálni tudok, hogy repítetted, ellenben az egyik Kérdezővel, akit 4 éve csal a párja és bmeséli magának, hogy majd megjavul.

Egy értelmes felnőtt nem utólag jön rá, hogy mit veszíthet, hanem tisztában van vele, ezér nem is kockáztatja.

2022. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
77%
Mondok jobbat. Idegesitő, hogy ez valakinek kérdés. Ehhez nem tudom mi kell pontosan. De idegesítő a tudat, hogy vannak ennyire birka emberek.
2022. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Kuka!!!!
2022. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Hasonloan jartam, letiltottam.

31 evesen ismertem meg a parom, mostmar a volegenyem. Meg pont idoben vagy, ne cseszd el az eleted.

Ha nem vetted volna eszre azt a logot, akkor a mai napig is mast dugdosna es te tovabb elnel hazug kapcsolatban.

Ciki neki, hogy lebukott,de felteszem,o is mar a 30as eveiben jar, tehat nem tinirol van szo! Nem fog megvaltozni!!!!

2022. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha van eszed sose fogadod vissza

Ha meg nincs utána ne itt sirnakozz

2022. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
egyébként 39 éves... :D
2022. jan. 21. 16:16
 30/38 anonim ***** válasza:
85%

mondd, hogy kamu a kérdés...

amúgy NYILVÁN kuka, mit kell ezen gondolkozni?

2022. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!