Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik nyitott kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nyitott kapcsolatban vannak azok ezért csinálják?

Figyelt kérdés
Nem kötözködésből írom ki a kérdést, nem értettem sose hogy valaki miért megy ebbe bele, főleg pasi részről, mert egy csajt meg lehet érteni, akármilyen ronda, valószínűleg pár óra alatt talál magának szexpartnert, míg egy pasinak ez jóval nehezebb. Viszont tegnap beugrott valami: a mai világban (NAGY tisztelet a kivételnek) szinte mindenki csal mindenkit. Ezért mennek bele az emberek a nyitott kapcsolatba, mert tudják, hogy előbb utóbb úgyis meg lesznek csalva, így legalább nem a hátuk mögött megy?
2022. jan. 18. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én ismerek ilyet, ahol alig pár év után a nő találta ki, hogy legyen nyitott kapcsolat, a férfi pedig ugyan belehalt kb lelkileg, de belement, mert az volt addig a tapasztalata, hogy több barátnője is megcsalta majd ott hagyta. Ettől való félelmében belement a nyitott kapcsolatba. Ez èvek óta így megy, közben kiderült, hogy ő bármikor találna nőt, a feleség viszont nem nagyon kell senkinek. Szóval nem mindig könnyű egy nőnek talàlni, és vannak férfiak, akiknek nem nehéz egyáltalàn. A férjet persze ez az egész azóta is emészti, de most már nem a feleség miatt, hiszen az eleve nem jó kapcsolatuk még jobban kihűlt, hanem azért, mert ő monogám típus és másra vàgyik. Csak közben már közös anyagi javak vannak, és így gyáva vàlni.
2022. jan. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezért is gondolkoztam el ezen, hogy miért mennek bele, mert engem eddig mindenki megcsalt, mondjuk én meg senkit se. Az előző barátnőmnek volt a mániája, hogy legyen nyitott kapcsolat, főleg az elején, persze nem mentem bele, nem tudom végül képes lett-e volna mellettem mással szexelni, bár ha megcsalni meg tudott (csókkal párszor, már amiről tudok..) akkor gondolom.
2022. jan. 18. 07:26
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert az egyik embernek k*rva kényelmes, és önző is mellé, a másiknak pedig semmi önbecsülése, ès fél. Ezért szoktak belemenni.
2022. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Csak a hülyék mennek ebbe bele.
2022. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Mert valaki nem olyan típus, hogy "beérje" egy partnerrel, de szereti a párját.


Nekem ez az életforma nem jön be, de nem ítélem el azokat, akiknek igen. Ha így jó, csinálják. Sokkal emberségesebb, mint megcsalni a másikat.

2022. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem hiszem, hogy emberségesebb a másikat belekényszeríteni ilyesmibe. Semmivel sem jobb szerintem, mint a megcsalás. Tény, hogy a másik önként vállalja, hogy belemegy, de ha nem vállalja, akkor tudja, hogy megcsalás lesz. Kisebbik rossz alapon eltűri ezt. De nem hiszem, hogy ez mindkét félnek jó.

Azt sem hiszem, hogy ahol szerelem van, ott ne érné be az ember a partnerével.

2022. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell megértened, bőven elég ha elfogadod, hogy egy csomóan teljesen másképp gondolkoznak, mint te és nekik ez így tényleg jó. Ők meg pont azt nem értik, hogy te miért korlátozod be magad monogám kapcsolatba. Mivel te nem vagy olyan, ezért soha nem is fogod megérteni, ami nem baj, csak ez az ostoba spekulálgatás a baj, amivel azt hiszed, hogy belelátsz mások gondolataiba, közben marhára nem.
2022. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem minden nyitott kapcsolat ugyanolyan. Van az a típus, amikor 2 alapvetően nem monogám ember, aki azért mégis érez vmi mélyebb kapcsot a másik iránt, vagy szüksége van a párkapcsolat nyújtotta előnyökre, megbeszéli, hogy szabad a félrekufirc. Ilyen kapcsolatot is ismerek, ők tök jól megvannak. Itt csak az a necces, ha gyereket is akarnak, mert akkor a gyerekre való tekintettel 2x is meg kell gondolni, hogy ezt hirdetik-e, és hogy nyilvánosan találkoznak-e az aktuális x. partnerrel.

Meg van az a fajta is, ami sztem sajnos több, hogy összejön egy monogám egy olyannal, aki monogámnak mutatja vagy hazudja magát, mert számítóan ki akarja használni a másikat (azért egy párkapcsolatban van fix szex, aztán összeköltözésnél több a pénz, közösen könnyebb hitelt felvenni házra, meg van osztva min. a házimunka), aztán amikor már úgy be vannak kuckózva a kapcsolatba, és már megkedveltette magát eléggé a másikkal ahhoz, hogy ne 100% azonnali lapát legyen a felvezetés, jön a bomba, hogy "drágám, legyen inkább nyitott kapcsolat, az úgy jobb". A másik meg, ha nagyon szereti őt, fél az egyedülléttől, van egyéb veszítenivalója, akkor belemegy :(.

2022. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!