Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a pasim engedjen el másokkal szexelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy csak ugyanazzal szexelek életem végéig, de szeretném, ha csinálnánk kisbabát, családot. Ő max hármast/négyest fogadna el, de nekem ez felel meg.

2021. jan. 3. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Akkor te úgy akarnád hogy te szexelhetsz mással de ő nem?
2021. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Párszor megcsaltam, kiderült, azóta hisztizik, már nagyon unom, pedig szeretem, rendes alak
2021. jan. 3. 20:36
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd el. Szegény fickó jobban jár nélküled.
2021. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%

Ne Legyen pasid/ Találj egy papucs cs1cskat 🤷🏻‍♀️

Amugy nyilván kamu kérdés

2021. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha akar szexeljen, meg van neki engedve, de nem akar, azt mondta ha ugy alakul, akkor csinalja, de nem tesz ezért semmit
2021. jan. 3. 20:37
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

Csapj az asztalra, ha pattog csapd le.

Mutasd meg neki hogy hol a helye

2021. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Ezek szerint nem való neked párkapcsolat:D Ne húzd az idejét,ha tényleg nem bírod így,inkább szakítsatok. Lehet csak egy kis idő kell neked hogy "kiéld" magad és a vágyaidat,aztán ha ez megvolt akkor boldogan csinálod ugyanazzal életed végéig. Vagy lehet hogy nem,mindkét lehetőség rendben van,de mindenkéop ki kell találnotok valamit,szakítsatok vagy tartsatok szünetet,mert ez így senkinek sem jó
2021. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Ja bocsi miközben írtam a választ te is válaszoltál párszor...Inkább szakítsatok,szerencsétlen srác jobbat érdemel
2021. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Más pasi örülne, ha mehetne. Nem tudom mi baja, pedig régen csajozógép volt. :(
2021. jan. 3. 20:43
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Gyereket ne csináljatok ilyen felfogással.
2021. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!